کد خبر: 798881 A

فرماندار شفت خبر داد:

فرماندار شفت از تعیین مبلغ 10میلیارد ریال برای توسعه فضای شهری شفت در سال 98 خبر داد.

به گزارش ایلنا از شفت، اعضای هیئت رئیسه جدید شورای شهر شفت و شهردار این شهر با محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت دیدار و گفت و گو کردند.

فرماندار شفت در این نشست که حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت به اهمیت و نقش شورا در تصمیم گیری‌ها پرداخت و افزود : همه مسئولان باید از ظرفیت‌های متقابل برای توسعه شهرستان بهره گیری نمایند .

وی با بیان اینکه اختلاف در بین اعضای شوراهای اسلامی سبب می شود که مردم و مطالبات آنها کمرنگ و به فراموشی سپرده شود تصریح کرد : حفظ انسجام شورای شهر در روند توسعه و پیگیری امور ضروری است .

محسنی با اشاره به اینکه شهردار و اعضای شورای شهر بهتر است در چارچوب های قانونی و تعیین شده گام بردارند افزود : وحدت ، انسجام ، همدلی و همراهی و تلاش مضاعف جهادی مهمترین عوامل آبادانی یک شهر است .

فرماندار شفت با اشاره به اینکه ارتقای سطح شاخص های شهری مهم‌ترین اولویت‌های دولت در حوزه شهری در شهر شفت است اذعان داشت : بسترهای لازم برای گسترش فضای شهری در محور شفت – ملاسرا فراهم است و شهرداری باید احداث بلوار در این مسیر را مورد پیگیری مستمر قرار دهید .

مبلغ 10 میلیارد ریال برای توسعه فضای شهری شهر شفت در سال 98 تعیین شده است .

دولت شوراهای اسلامی شهرداری مجلس شورای اسلامی فرماندار شهرستان شفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر