کد خبر: 798863 A

فرماندار ماسال خبر داد:

فرماندار ماسال از بهره برداری از 206 پروژه عمرانی،خدماتی به مناسبت هفته دولت در ماسال خبر داد.

به گزارش ایلنا از ماسال، محمدجواد عامر در جلسه هفته دولت اظهار کرد: زمانی که حمایت و پشتیبانی مردم از نظام و مسئولان را داریم مطمئنیم به کشور آسیبی نمی‌رسد.

فرماندار ماسال با بیان اینکه باید در مسائل فرهنگی نگاه به بخش خصوصی داشته باشیم، خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه باید بر خود وظیفه بدانند که نشاط را به مردم تزریق کنند و اگر مسئول و خبرنگاری خارج از این عمل اقدام کند، توپ در زمین دشمن می‌زند.

وی با اشاره به پروژه‌های دستگاه‌های اجرایی این شهرستان، اظهار کرد: اگر تا 10 شهریور سال جاری اجرای پروژه‌ها آغاز نشود تمام اعتبارات آن پروژه از کمیته برنامه‌ریزی حذف می‌شود و در این راستا مسئولان باید به جد پیگیری کنند.

عامر با بیان اینکه در هفته دولت سال گذشته 311 پروژه با اعتبار 13 میلیارد و 527 میلیون تومان و در دهه فجر 157 پروژه با 16میلیارد و 155میلیون تومان به بهره برداری رسید، افزود: از اول سال جاری تا کنون 2 هتل در بخش خصوصی با اعتبار 26 میلیارد تومان سرمایه گذاری به بهره‌برداری رسیده است.

فرماندار ماسال با بیان اینکه همزمان با هفته دولت امسال 206 پروژه با اعتبار 52 میلیارد و 383 میلیون تومان به بهره‌برداری می رسد، گفت: امکان افزایش پروژه‌ها تا هفته دولت وجود دارد.

وی با بیان اینکه ساختمان کانون فرهنگی شهرستان یک سال پیش قرار بر افتتاح آن بود، تصریح کرد: بی‌کفایتی عده‌ای نباید سرمایه عمومی و بیت‌المال را روز به روز از بین ببرد.

عامر با بیان اینکه این ساختمان به‌رغم همه کمبودها در هفته دولت افتتاح می شود، خاطرنشان کرد: ده‌ها برنامه فرهنگی در هفته دولت برگزار می شود که 2 برنامه فرهنگی توسط تربیت بدنی سپاه ماسال و جشنواره نهایی کودک و نوجوان ماسال به صورت شاخص است.

 

جنگ دولت زمین نظام مقدس جمهوری اسلامی ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر