کد خبر: 798798 A

شهردار رشت تاکید کرد:

شهردار رشت در نشست تشکل های غیر دولتی و سازمان های مردم نهاد، در فرمانداری شهرستان رشت، بر لزوم بهره گیری از ظرفیت این تشکل ها در اداره امور شهر رشت تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، در این نشست که در تالار اجتماعات فرمانداری شهرستان رشت برگزار شد، وی با اشاره به نقش مهم تشکل های غیردولتی در جلب مشارکت های اجتماعی گفت: ما باید بتوانیم از توانمندی ها و پتانسیل این تشکل‌ها برای ساماندهی مسائل و مشکلات شهری به خوبی بهره ببریم.

شهردار رشت افزود: اعضای سازمان های مردم نهاد می توانند در زمینه هایی که به مدیریت شهری مربوط می شود اعم از ساماندهی سگ های ولگرد، حفاظت از محیط زیست و فضای سبز شهری، مدیریت پسماندها، آموزش تفکیک زباله از مبدا، کمک به بهبود وضع سامانکده و بسیاری از مسائل مرتبط با مدیریت شهری به ما کمک کنند.

وی خاطر نشان کرد: ما حصل کار این عزیزان قطعاً به جلب و جذب مشارکت های مردمی و افزایش اعتماد و اطمینان شهروندان به شهرداری می انجامد.

شهردار رشت گفت: هر قدر این تشکل‌های غیردولتی فعال تر و پویاتر باشند نتیجه کار آنها بیشتر برای مدیران شهرداری مفید و ملموس خواهد بود.

 در این نشست علاوه بر فرماندار شهرستان رشت، شهردار این شهر، معاون سیاسی فرماندار شهرستان رشت، اعضای تشکل های مردم نهاد، برخی از مدیران شهری و علیزاده معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت نیز حضور داشتند.

 

حفاظت از محیط زیست زباله مشکلات مشارکت های مردمی شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر