کد خبر: 796806 A

فرماندار فومن خبر داد:

فرماندار شهرستان فومن از وجود چهار پروژه بزرگ ورزشی نیمه کاره در شهرستان که نیازمند رسیدگی است، خبر داد .

به گزارش ایلنا از فومن، مریم بخشی در جلسه بررسی مسائل و موضوعات مختلف ورزشی شهرستان فومن اظهار داشت: اعتبارات سال گذشته صرف تعمیرات در سالن های انقلاب و حجاب شد و امیدواریم که روند تعمیر زیرساخت ها و سالن های موجود در سال جاری نیز ادامه یابد.

وی افزود: عدم پیش بینی اعتبارات مناسب برای ورزش و جوانان در کمیته برنامه ریزی طی سال های گذشته موجب محدودیت هایی در توسعه فضای ورزشی و تعمیرات شد اما تمام تلاش خود را برای کاهش دغدغه‌های شهرستان انجام خواهیم داد.
 
بخشی ادامه داد: با اتمام پروژه رستم آباد که متصدی اجرای آن شرکت توسعه و ساخت است و در صدد تکمیل و بهره برداری آنان تا پایان شهریورماه امسال هستیم؛ پروژه ورزشگاه انقلاب فومن مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت و از منابع خود برای تکمیل آن بهره می گیریم.
 
محمود قاسم نژاد فرماندار فومن نیز وضعیت ورزشی و فعالیت قهرمانان و ورزشکاران موفق در فومن را نشان از جایگاه مهم این شهرستان دانست و افزود: وجود روستاها و جمعیت روستایی بالا در شهرستان ، باعث شده که نیاز به توسعه فضای ورزشی در قیاس با شهرستان های دیگری که بخش اعظم جمعیت آنها شهری است، بیشتر احساس شود.
 
وی با بیان اینکه چهار حوزه پروژه های نیمه تمام، تعمیر زیرساخت های موجود، تهیه تجهیزات و لوازم ورزشی و در نهایت احداث سالن‌های جدید در دستورکار است، از وجود چهار پروژه بزرگ ورزشی نیمه‌کاره در شهرستان خبر داد که نیازمند رسیدگی است.
 
حجت الاسلام افتخاری نماینده شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به اینکه ورزشگاه انقلاب با ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند توجه ویژه است، گفت: با تکمیل آن فومن دارای زیرساخت ورزشی ارزشمندی خواهد شد و لازم است تمرکز فعالیت ها و اعتبارات به منظور تکمیل این پروژه باشد.
 
وی تاکید کرد: توجه بیشتر به شهرستان ها و توسعه فضای ورزشی در نقاط مختلف استان، موجبات پیشرفت و موفقیت ورزشکاران بیشتری را فراهم می کند.
انقلاب حجاب مجلس شورای اسلامی ورزش و جوانان برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر