کد خبر: 795986 A

سرپرست استانداری گیلان مطرح کرد:

سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه در طول 4 دهه از گام اول انقلاب اسلامی، مردم فهیم، آگاه و انقلابی همواره حامی و پشتیبان نظام مردم سالاری دینی بودند، گفت: در جهان امروز امنیت، مهمترین مسئله کشورهاست.

به گزارش‌ایلنا از رشت، ارسلان زارع در جلسه شورای اداری استان گیلان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکترمحمود علوی وزیر اطلاعات برگزار شد، با تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر(ع) و قدردانی از تلاش‌های فعالان عرصه خبر به مناسبت روز خبرنگار به نقش آفرینی مهمترین رکن تأمین امنیت یعنی مردم و سپس دستگاه‌های امنیتی در جهت ایجاد آرامش در سطح کشور اشاره کرد و افزود: امنیت، مهمترین مسئله کشورها از ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است.

سرپرست استانداری گیلان با اشاره به اینکه در طول 4 دهه از گام اول انقلاب اسلامی، مردم فهیم، آگاه و انقلابی همواره حامی و پشتیبان نظام مردم سالاری دینی بوده‌اند، خاطر نشان کرد: بدیهی است که در گام دوم انقلاب اسلامی نیز در راستای اعتلای آرمان‌ها، به رغم وجود مشکلات و چالش‌های اقتصادی، ایستادگی و مقاومت و حمایت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ترامپ با تحریم‌های یک‌جانبه خود به دنبال جنگ اقتصادی و بی‌ثباتی امنیت اقتصادی کشور ما است، تصریح کرد: به یقین دولت و نظام جمهوری اسلامی و مردم عزتمند ایران، همچون دوره‌های گذشته از این چالش با سربلندی عبور خواهند کرد.

زارع با بیان اینکه توطئه‌ها و اقدامات مخرب دیگر آنها، جنگ نرم فرهنگی و اطلاعاتی است، اظهار داشت: وزارت اطلاعات با رصد کامل و اشرافیت تمام، در این عرصه‌ها نیز معاندان مردم و نظام جمهوری اسلامی را ناکام گذاشته است.

وی گفت: امنیت و آرامش موجود در استان گیلان مرهون مشارکت و همکاری مردم، تلاش شبانه‌روزی اعضای شورای تأمین و همکاران آنها از جمله سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

در پایان این جلسه با قدردانی از تلاش‌های مدیرکل سابق اطلاعات استان گیلان، مدیر کل جدید معرفی شد.

انقلاب اسلامی ایران اسلامی جهان شورای اداری امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر