کد خبر: 795737 A

به مناسبت 17 مرداد منتشر شد؛

فرماندار رضوانشهر در پیامی روز خبرنگار را به طلایه داران عرصه آگاهی و اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از رضوانشهر، متن پیام محمد مهدی مظفری به شرح زیر است:

هفدهم مردادماه (روز خبرنگار)، یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید "محمود صارمی" است، شهید گرانقدری که فراقش بهانه ای شد برای گرامیداشت "روز خبرنگار"، روزی از جنس حرمت و عشق به قلم.
 
اهمیت و جایگاه و نقش خبر و خبرنگاری و تلاشهای خبرنگاران بر هیچ کس پوشیده نیست ونقش کلیدی بر افکار عمومی دارند و 17 مرداد ماه، روز پاسداشت حق گویی و حق جویی و فرصتی است تا از یک سال زحمت و تلاش بی‌وقفه و بدون چشمداشت اهالی رسانه و خبر تجلیل شود. تجلیل از خبرنگارانی که پیشرفت و تحول در همه زمینه ها مرهون تلاش و پیگیری مجدانه آنهاست.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام محمود صارمی و سایر شهدای عرصه اطلاع رسانی و پاسداشت قلم و روز خبرنگار و تبریک این روز به خبرنگاران و فعالین حوزه خبر بویژه اصحاب رسانه و جرائد شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش و اهتمام همراه با صداقت و امانتداری این عزیزان سپاسگذارم، امیدوارم تمامی خبرنگاران و فعالین حوزه اطلاع رسانی در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و در اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید همواره موفق و پایدار باشند.
 
اصحاب رسانه رسانه فرماندار منویات مقام معظم رهبری افکار عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر