کد خبر: 795735 A

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان با اشاره به برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور از 24 تا 27 مرداد ماه سال جاری در تهران، ابراز امیدواری کرد که شرکت کنندگان گیلانی جهت هرچه بهتر شناساندن ظرفیت های اقتصادی استان تلاش کنند.

به گزارش ایلنا از رشت،  یاور پیرعلایی در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستائیان که با حضور نمایندگان فرمانداری های سراسر استان و کارآفرینان و تولیدکنندگان روستایی در محل سالن شهید انصاری استانداری گیلان برگزار شد، با تاکید بر لزوم حضور گسترده ی شرکت کنندگان استان در نمایشگاه مذکور، خاطرنشان کرد: گیلان همواره از استان های پیشتاز در حوزه تولید، اشتغال و کارآفرینی روستایی بوده است و انتظار دارم حضوری موثر از خود نشان دهیم.

وی هدف از برگزاری چنین نمایشگاه هایی را شناساندن ظرفیت های تولیدی و اقتصادی استان قلمداد کرد و یادآور شد: گیلان دارای سابقه ای درخشان در بخش صنعت تولید است که قسمت عمده ی این تولیدات شامل تولیدات روستائیان است.

نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور 24 الی 27 مرداد ماه سال جاری به میزبانی معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم کشور و در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

 

اشتغال امور روستایی صنعت نمایشگاه روستائیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر