کد خبر: 793305 A

در راستای ارج نهادن به مقام خبرنگار؛

شهردار رشت در راستای ارج نهادن به مقام خبرنگار از آنان همزمان با روز خبرنگار تجلیل می کند.

به گزارش ایلنا از رشت،‌ شهردار رشت در این خصوص گفت: خبرنگاران و گزارشگران خبری همواره تلاش می‌کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن خبرها و مطالب را به سمع و نظر مخاطبان خود برسانند و از این نظر تلاش و کوشش آنها در طول سال ارزشمند و در خور توجه است.

حاج محمدی افزود: اعتقاد دارم برای ۱۷ مرداد که به "روز خبرنگار" نامگذاری شده است، تنها باید برنامه ‌های تجلیل و قدردانی از خبرنگاران برگزار شود و همچنین در برنامه ‌های این روز مشکلات صنفی خبرنگاران بررسی گردد.

شهردار رشت در ادامه تأکید کرد: برای احترام و ارج نهادن هر چه بیشتر به کار و فعالیت خبرنگاران اینجانب در روز خبرنگار از برگزاری نشست خبری پرهیز کرده و آن را به‌ روزی دیگر موکول می‌کنم و همچنین از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل می‌خواهم تا با برگزاری آیینی ویژه در شأن خبرنگاران، ضمن قدردانی و تلاش یک ‌ساله این عزیزان، برنامه ‌ای شاد و خاطره ‌انگیز را برای آنان تدارک دهد.

حاج محمدی خاطرنشان کرد: به عنوان شهردار رشت مطالب بسیاری برای سخن گفتن با مردم و خبرنگاران دارم که به امید خدا در اولین فرصت مناسب در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران مطرح خواهم کرد.

شهردار رشت در پایان گفت: خبرنگاران چشم‌ های بیدار جامعه و زبان گویای مردم هستند و بنده قدر دان تلاشهای آنها در جهت آگاهی ‌بخشی و اطلاع ‌رسانی هستم و پیشاپیش فرارسیدن "روز خبرنگار" را به آنها شاد باش می گویم.

اصحاب رسانه جامعه مشکلات شهردار رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر