کد خبر: 792785 A

به منظور بررسی وضعیت دانشجویان صورت گرفت؛

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی نشستی صمیمی با جمعی از اعضای شورای صنفی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، جویای وضعیت دانشجویان شد.

به گزارش ایلنا از رشت، ارسلان سالاری سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جمع تعدادی از نمایندگان شورای صنفی دانشجویی دانشگاه، ضمن بررسی وضعیت موجود صنفی رفاهی دانشجویان، راه برون رفت از وضعیت موجود را همدلی و همراهی تمامی دانشجویان با مسئولان دانشگاه دانست.

وی ادامه داد: خرسند هستم که تعدادی از دانشجویان به عنوان نماینده سایر دانشجویان پیگیر خواسته های به حق صنفی و رفاهی این عزیزان هستند و بر خود وظیفه می دانم که در حل این مشکلات کوشا باشم.

 سالاری اضافه کرد: من خودم را از دانشجویان جدا نمی بینم زیرا در سال های نه چندان دور پشت همین میزها و در همین خوابگاهی که شما امروز سکونت دارید، زندگی دانشجویی داشته ام و  در این راستا با دغدغه‌ها و مشکلات شما دانشجویان آشنا هستم. 

وی تاکید کرد: مشکلات صنفی و رفاهی دانشجویان در خوابگاه ها، فضاهای آموزشی و در مراکز درمانی باید به صورت دقیق مشخص  و مستندات لازم تهیه شود، تا بتوانیم مسئولان را از مشکلات موجود مطلع و بودجه لازم برای رفع این مشکلات اخذ شود.

سالاری خاطرنشان کرد: دانشگاه متعلق به همه ماست و همه باید برای بهبود آن به هم کمک کنیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان سخنان خود از نمایندگان شورای صنفی دانشجویان خواست تا به صورت منظم برای برطرف نمودن مشکلات دانشجویان، ضمن برگزاری جلسات مستمر با مسوولان ارتباط داشته باشند.

 محمد رستم پور- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به این که شورای صنفی دانشجویان یکی از بازوان توانمند دانشگاه است، اظهار کرد: بسیار خوشحال هستم که تعدادی از دانشجویان وقت و انرژی خود را صرف رفع مشکلات و دغدغه‌های صنفی رفاهی سایر دانشجویان می کنند و این امر نمونه بارز همدلی است.

وی  ادامه داد: ما دانشجویان را جدا از فرزندان خود نمی دانیم، رفاه، آرامش و آسایش آنها برای ما در خوابگاه ها و مکان های آموزشی، بسیار حایز اهمیت است.

در ادامه این نشست علیرضا کاظمی دبیر کل شورای صنفی دانشجویان ضمن قدردانی از زحمات مسوولان دانشگاه که پیگیر مشکلات و خواسته‌های دانشجویان هستند، به بیان مسایل و نیازمندی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان پرداخت. در این جلسه دکتر قاسمی دبیر شورای دستیاران نیز با مروری بر مشکلات رزیدنت ها خواستار پرداخت مطالبات دستیاران شد.

اعضای شورای بودجه دانشگاه علوم پزشکی مراکز درمانی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر