سرخط خبرها:
کد خبر: 792194 A

فیلم کوتاه داستانی تایفون به نویسندگی و کارگردانی مصطفی اکبری منجیلی که به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان رودبار تولید شده است در هشتمین حضور بین المللی خود موفق شد جایزه بهترین فیلم کوتاه شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم فروزن سانفرانسیسکو را از آن خود کند.

به گزارش ایلنا از رودبار و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیلم تایفون به زندگی پسر بچه‌ای می پردازد که مادر خود را ازدست داده و همراه پدرش در یک باغ زندگی می کند و پدرش برای امرار معاش صید غیرمجاز انجام می‌دهد و...

این فیلم داستانی کوتاه در آبان ماه سال ٩٧ در شهر منجیل تصویربرداری شده و در این فیلم ایلیا حسنی، یوسف یزدانیان، حسین جوانبخت و مرتضی قارداشخانی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

همچنین در این اثر سروش علیزاده به عنوان تصویربردار، مهیار ماندگار به عنوان تدوین‌گر، امید شعبانی و ایلیا ضیایی به عنوان صدابردار، سورنا افخم‌الشعرا به عنوان تصحیح نور و رنگ، پوریا افرا و مصطفی مهربان به عنوان دستیار کارگردان، نیلوفر ترابی به عنوان منشی صحنه، میثم سیدنژاد به عنوان مدیر تولید، صادق بندار به عنوان عکاس و پیام امدادی به عنوان طراح صحنه و لباس با مصطفی اکبری منجیلی همکاری داشتند.

جشنواره فیلم فروزن همه ساله از ١٧ تا ٢١ جولای در بخش‌های فیلم بلند و کوتاه در شهر سانفرانسیسکو آمریکا برگزار می شود.

مصطفی اکبری منجیلی از فیلمسازان و مدرسان انجمن سینمای جوانان رودبار است که کارشناسی سینما را از دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر تهران کسب کرده و دانشجوی کارشناسی ارشد تهیه کنندگی در دانشکده صدا و سیما است.

 

تئاتر جشنواره بین المللی فیلم فرهنگ و ارشاد اسلامی افخم انجمن سینمای جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر