کد خبر: 792186 A

مدیرعامل آبفای گیلان در نشست هم اندیشی مدیران شرکت گفت: هدف از افزایش درآمد استفاده از ظرفیت های موجود و سرمایه گذاری بیشتر در بخش خدمات به مشترکان است.

به گزارش ایلنا از رشت،دومین نشست هم اندیشی مدیران ارشد این شرکت با مدیران شهرستان‌ها در سال‌جاری به منظور بررسی راهکارهای افزایش درآمد با تأکید بر کاهش پرت آب برگزار شد.

سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان با اشاره به تدوین بودجه این شرکت براساس ضوابط ناظر بر بودجه تصریح کرد: با توجه به ابلاغ بخشنامه ها درخصوص هزینه و درآمد باید بر مدیریت هزینه ها تمرکز کرد و بر راهکارهای افزایش درآمد، برای تقویت بودجه مالی شرکت اندیشید و از اندیشه های نو با تشکیل اتاق فکر بهره برد.

وی با تأکید بر اینکه هدف از افزایش درآمد افزایش منابع تولید آب جدید نیست اظهار داشت: تمرکز بر روی فعالیت‌های درآمدزا، شناسایی نقاط فرار درآمدی و رفع به موقع حوادث و اتفاقات، استفاده از ظرفیت های موجود است که موجب ارتقاء سطح خدمات رسانی نیز می شود.

مدیرعامل آبفای گیلان تحلیل و مهندسی مجدد بر افت فشار آب در شبکه های توزیع را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: پرت آب تهدید بزرگی است و باید شکستگی های پنهان و نشتی ها در شبکه توزیع آب شناسایی شود.

وی همچنین برخورداری از درآمد حاصل از تبصره 3 و ماده 7 برای اجرای پروژه در شهرها را اقدام ارزشمندی اعلام کرد و یادآور شد: مدیران باید مجدانه برای استفاده از این ظرفیت با همکاری شورای شهرها به منظور تسریع در روند اجرای پروژه ها تلاش کنند.

مدیرعامل آبفای گیلان در ادامه خاطرنشان کرد: برای برون رفت از چالش‌ها و مشکلات ، مدیران این شرکت بهترین درمانگرند و با یاری و همکاری یکایک کارکنان حوزه هر معاونت و امور برای اعتلای شرکت آبفای گیلان، خواهیم توانست بر سختی‌ها و مشکلات فائق آییم.

 

استفاده از ظرفیت بودجه خدمات رسانی درآمد سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر