کد خبر: 791321 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان :

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه در حوزه مطبوعات و رسانه به پالایش محتوایی معتقد هستم، گفت: اگر رسانه‌ها محتوامحور عمل کنند ماندگار خواهند شد و در غیر این‌صورت مدت کوتاهی می‌آیند و می‌روند.

به گزارش ایلنا از رشت، فیروز فاضلی در جلسه هماهنگی برگزاری نوزدهمین مراسم استانی گرامی‌داشت روز خبرنگار در گیلان که در دفتر کار وی برگزار شد، اذعان کرد: خانه مطبوعات باید به محلی برای ایجاد آرامش و رفاه اهالی خبر تبدیل شود.

وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر از رسانه‌های استان فوق‌العاده راضی هستم، ابراز داشت: احساس می‌کنم رسانه‌های گیلان وظیفه خود را درست انجام می‌دهند.

فاضلی با اشاره به زمان‌بر بودن کارهای فرهنگی، هنری و رسانه‌ای، افزود: حداقل ٥ تا ١٠ سال باید بگذرد تا مشخص شود کارهای انجام شده در این حوزه درست انجام شده است یا نه.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه ما و اهالی رسانه عضو یک خانواده هستیم، گفت: امیدوارم با کمک هم بتوانیم مشکلات این خانواده را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه در حوزه مطبوعات و رسانه به پالایش محتوایی معتقد هستم، اذعان کرد: اگر رسانه‌ها محتوا محور عمل کنند ماندگار خواهند شد و در غیر این‌صورت مدت کوتاهی می‌آیند و می‌روند.

فاضلی ادامه داد: استان گیلان یک حافظه فرهنگی و تاریخی دارد که از بزرگان و گذشتگان به ما رسیده است و اهالی رسانه باید دقت کنند که این حافظه تاریخی و فرهنگی به دلیل مزایای روزمره زیر سوال نرود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پایان تأکید کرد: دوستان خانه مطبوعات و معاونت امور فرهنگی و رسانه باید برگزاری سلسله نشست‌های آموزشی و مقوله سواد رسانه‌ای را با جدیت دنبال کنند.

 

 

 

رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر