کد خبر: 789680 A

عضو شورای شهر رشت:

عضو شورای شهر رشت گفت: افراد زیادی تلاش کردند تا شورای شهر رشت در آستانه انحلال قرار بگیرد و برای این کار از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

به گزارش ایلنا از رشت، اسماعیل حاجی‌پور عضو شورای شهر رشت با تشریح روند استعفای مسعود نصرتی و انتخاب ناصر حاج محمدی به عنوان شهردار رشت، بیان داشت: متاسفانه بنا به دلایلی افراد توانمند داخلی حاضر به پذیرفتن جایگاه شهرداری رشت نشدند و در حال حاضر فردی غیر بومی و البته با تحصیلات عالیه و کارنامه عملکردی مشخص توسط اعضای شورا به عنوان شهردار رشت انتخاب شد.

وی افزود: حاج محمدی حدود یک ماه است که کار خود را در شهرداری رشت آغاز کرده و برای قضاوت عملکرد ایشان هنوز زود است و باید به او فرصت بیشتری بدهیم.
 
حاجی پور با بیان اینکه باید به شعار اتحاد در شورا برای رفع مشکلات شهر و شهروندان تحقق بخشیم، اذعان داشت: افراد زیادی تلاش کردند تا شورای شهر رشت در آستانه انحلال قرار بگیرد و برای این کار از هیچ تلاشی دریغ نکردند.
 
عضو شورای اسلامی شهر رشت ضمن تاکید بر تکریم ارباب رجوع و کاهش بروکراسی اداری در شهرداری، بیان داشت: انتظار ما بر آن است که شهردار رشت سند نظام صرفه جویی را به شورای شهر جهت تصویب ارائه نماید و شهرداری نیز می بایست در بسیاری از مباحث صرفه جویی کند.
 
حاجی پور همچنین با بیان اینکه برای شفاف سازی صریح برای شهروندان باید چارچوبی مدون و یک نظام اجرایی شود، تاکید کرد: این امر سبب ایجاد اعتماد مجدد میان شهروندان و حوزه مدیریت شهری خواهد شد.
 
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص صدور پروانه ساخت و ساز در زمین های نسقی، اظهار داشت: این موضوع در حال حاضر به مراحل خوبی رسیده و امیدواریم با تحقق آن مشکلات موجود در این زمینه برطرف شود.
 
حاجی‌پور در پایان با تاکید بر اینکه ممیزی املاک جزو منابع درآمدی شهرداری رشت است، تاکید کرد: افزایش ملاقات های مردمی اعضای شورا با همراهی مدیران کل دیگر دستگاه ها و مدیران شهرداری سبب ایجاد آرامش میان مردم خواهد شد و با حضور در محلات کم برخوردار می‌توان گامی موثر برای رفع دغدغه‌های آنان برداشت.
زمین شورای اسلامی شهر شورای شهر صرفه جویی عضو شورای اسلامی شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر