کد خبر: 789672 A

فرهام زاهد:

عضو شورای شهر رشت گفت: با ایجاد اشتغال و البته ساماندهی دست فروشان موافق هستم اما معتقدم که بستن معابر عمومی توسط این افراد پذیرفتنی نیست.

به گزارش ایلنا از رشت، فرهام زاهد عضو شورای شهر رشت در جلسه شورا با بیان اینکه مشکلاتی که در شهر رشت می‌بینیم مشکلات یک ماهه نیست و در واقع مشکلاتی است که شهرداری رشت مدتها با این مسائل درگیر است.

زاهد افزود: امیدوارم مدت زمانی که اعضای شورا به شهردار می‌دهند و همکاری که سازمانها و ارگانهای استان با شهردار رشت خواهند داشت، ما عملکرد قابل قبولی از آقای حاج محمدی شاهد باشیم.
 
وی همچنین گفت: اجازه آن را نخواهیم داد که دست فروشان با پهن کردن بساط اقدام به انسداد معابر کنند، اظهار داشت: بنده با ایجاد اشتغال و البته ساماندهی دست فروشان موافق هستم اما معتقدم که بستن معابر عمومی توسط این افراد پذیرفتنی نیست.
 
زاهد افزود: سد معبر شهرداری رشت نیازمند پالایش است. وقتی دست فروشان رفتاری عادلانه و یکسان را از ماموران سد معبر مشاهده کنند، قطعاً به قانون تمکین خواهند کرد اما متاسفانه موضوعاتی چون پرداخت مبالغی به افراد دیده می شود که حتی دستفروشان حاضرند در این خصوص به صورت شفاف افراد و مبالغ پرداختی را معرفی کنند.
 
عضو شورای شهر رشت در پایان با ادای احترام به تمامی دستفروشانی که برای کسب روزی حلال تلاش می‌کنند، تصریح کرد: بنده به ساماندهی اصولی و قانونی دستفروشان تاکید دارم.
ایجاد اشتغال شورای اسلامی شهر شورای شهر عضو شورای اسلامی شهر مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر