کد خبر: 789044 A

عضو شورای شهر رشت تاکید کرد:

عضو شورای اسلامی شهر رشت بر بهره مندی از ظرفیت آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه ای در راستای ایجاد اشتغالزایی برای جوانان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، فاطمه شیرزاد در مراسم تجلیل از نخستین فارغ التحصیلان طرح ملی ایران مهارت اظهار کرد: با توجه به دغدغه هایی که پیرامون اشتغال در جامعه وجود دارد یقینا می‌توانیم با بهره مندی از ظرفیت آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در راستای ایجاد اشتغال در جامعه بالاخص برای قشر جوان بهره مند شد.

وی به اجرای نهضت مهارت آموزی با همکاری آموزش فنی و حرفه‌ای و شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: تفاهمنامه ای ما بین شهرداری رشت و آموزش فنی و حرفه ای در این باره منعقد شده و به زودی خانه مهارت در یکی از سرای محلات رشت فعال می شود.
 
شیرزاد با بیان اینکه مدیریت شهری آمادگی خود را به منظور انعقاد چنین تفاهم‌نامه هایی در راستای ایجاد اشتغال در شهر با دستگاه‌های مسئول اعلام می‌کند، تصریح کرد: یقینا با ایجاد فضای کسب و کار مناسب و درآمدزایی ، زمینه های تشکیل خانواده برای جوانان فراهم می‌شود و امیدواریم با اینگونه اقدامات بسیاری از ناهنجاری هایی که ممکن است یک جوان بیکار را مورد هدف قرار دهند، برطرف شود.
جامعه خانواده شورای اسلامی شهر فنی و حرفه ای کسب و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر