سرخط خبرها:
کد خبر: 780661 A

تیم تکواندو هیات گیلان در لیگ نونهالان دختر کشور جام شکوفه های تکواندو، یک پیروزی و یک شکست کسب کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس هیأت تکواندو استان اظهار داشت: رقابت‌های تکواندو لیگ نونهالان دختر جام شکوفه‌های تکواندو با حضور ۲۳ تیم و با انجام هفته دوم در فدراسیون تکواندو در تهران برگزار شد که هیأت گیلان توانست در این رقابت ها یک پیروزی و یک شکست کسب کند.

محسن سترگی افزود: بر این اساس در هفته دوم از دهمین دوره لیگ تکواندو نونهالان دختر کشور، تیم هیأت گیلان در اولین دیدارش از هفته دوم این مسابقات رو در روی تیم هیات تکواندو کرمان قرار گرفت و با نتیجه ۹ بر یک حریفش را شکست داد.
 
وی ادامه داد: تیم هیات تکواندو گیلان در دومین دیدار خود در هفته دوم این مسابقات به مصاف تیم قدرتمند لوازم خانگی کن رفت که در نهایت با نتیجه ۹ بر یک مغلوب این حریفش شد تا سهم نماینده گیلان در این هفته از رقابت ها، یک پیروزی و یک شکست باشد.
 
وی بیان کرد: با توجه به اینکه تیم هیات تکواندو گیلان در هفته اول رقابت های لیگ نونهالان دختر کشور موفق شده بود برابر تیم هیات تکواندو شهرستان سرخه با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری دست یابد، این تیم در پایان هفته دوم با کسب دو پیروزی و یک شکست در رتبه پنجم جدول رده بندی قرار گرفت.
 
سترگی خاطرنشان کرد: تیم هیأت تکواندو گیلان در گروه اول دهمین دوره رقابت‌های لیگ دختران نونهال کشور با تیم‌های تکواندو لوازم خانگی کن، هیأت تکواندو شهرستان ساوجبلاغ، هیأت تکواندو شهرستان بهار، هیأت تکواندو شهرستان سرخه، هیأت تکواندو سمنان، هیأت تکواندو کردستان، هیأت تکواندو دورود، هیأت تکواندو کرمان، هیأت تکواندو مرکزی، هیأت تکواندو شهرستان کرج و باشگاه استاد رحمانی همگروه است.
 
دهمین دوره رقابت‌های تکواندو لیگ نونهالان دختر کشور جام شکوفه‌های تکواندو در دو گروه برگزار می‌شود که در این رقابت‌ها، تیم‌های شرکت کننده هر هفته به صورت متمرکز در تهران با هم به رقابت خواهند پرداخت.
تکواندو جدول رقابت رقابت های لیگ لیگ تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر