کد خبر: 780128 A

شیرزاد خواستار شد:

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای رشت گفت: رفع مشکلات فاضلاب محلات رشت باید در اولویت برنامه های آبفای گیلان با بهره مندی از منابع درآمدی تبصره سه باشد.

به گزارش ایلنا از رشت، فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه برای تصویب تبصره سه فراز و نشیب های فراوانی طی شد اظهار کرد: به نظر می‌رسد که در اجرای تبصره سه تاکیدات کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای رشت مورد توجه نیست و معتقدم برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام فاضلاب دولت باید اعتبارات لازم را اختصاص بدهد.

وی با تاکید بر اینکه دغدغه شهروندان توسط سازمان آبفا در بهره برداری از تبصره سه در اولویت باشد، افزود: ساکنین فخب، شهرک صبا و معلولین با مشکلات فراوانی پیرامون فاضلاب شهری مواجه هستند و در فصول گرم سال بوی تعفن ناشی از فاضلاب از برخی نقاط در این محلات به مشام می‌رسد و این موضوع سلامت شهروندان را مورد تهدید قرار داده است.
 
شیرزاد با بیان اینکه اعضای شورا به عنوان نمایندگان مردم رشت به سازمان آبفا اعتماد کرده اند، گفت: انتظار داریم از محل درآمدهای مربوط به این تبصره در راستای رفع مشکلات فاضلاب محلات رشت استفاده شده و کمبود منابع دولتی برای تکمیل طرح های نیمه تمام باید توسط دولت پرداخت شود.
دولت کمیسیون بهداشت محیط زیست مشکلات طرح های نیمه تمام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر