کد خبر: 779438 A

رقابت های کاراته قهرمانی استان گیلان جام رمضان با معرفی تیم های برتر در رشت پایان یافت.

به گزارش ایلنا از رشت، در این دوره از رقابت‌ها، ۱۶ تیم از شهرها و بخش‌های مختلف استان گیلان حضور داشتند که در دو مرحله با هم رقابت کردند که در مرحله اول که در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد، تیم‌های شرکت کننده در چهار گروه رقابت که در نهایت هشت تیم به مرحله دوم صعود کردند.

در مرحله دوم این رقابت که در سالن آکادمی کاراته مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد، هشت تیم حاضر در دو گروه رقابت کردند که در نهایت تیم‌های مبارزان رشت و رستوران ستاره گیلان از آستانه اشرفیه از گروه اول و تیم‌های کاراته مهرداد رشت و خمام (الف) از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
 
در مرحله نیمه نهایی نیز، تیم کاراته رستوران ستاره گیلان با مربیگری علیرضا قاسمی برابر مهرداد رشت به برتری رسید و به دیدار نهایی راه یافت و در دیگر بازی این مرحله نیز، تیم کاراته مبارزان رشت با مربیگری امیر پورمحمد تیم خمام (الف) را شکست داد و فینالیست شد.
 
در دیدار نهایی و فینال این مسابقات، تیم‌های مبارزان رشت و رستوران ستاره گیلان آستانه اشرفیه رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم مبارزان رشت حریفش را شکست داد و مقام قهرمانی رقابتهای کاراته استان گیلان را به خود اختصاص داد.
 
همچنین در دیدار رده بندی و برای کسب مقام سومی، تیم‌های کاراته خمام (الف) و مهرداد رشت رو در روی هم قرار گفتند که در نهایت تیم کاراته خمام (الف) توانست برابر حریف خود به برتری دست یابد و روی سکوی سوم مسابقات کاراته قهرمانی گیلان قرار گیرد.
 
در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت‌ها، به تیم‌های برتر مسابقات کاراته قهرمانی استان گیلان حکم و جام قهرمانی و همچنین به نفرات تیم‌های برتر حکم و مدال قهرمانی اهداء شد.

 

استان گیلان بازی رقابت نیمه نهایی ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر