کد خبر: 778576 A

برای حضور در رقابت‌های جهانی؛

رسول آتش افروز از استان گیلان برای حضور در رقابت‌های جهانی به مرحله پایانی اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولان دعوت شد.

به گزارش ایلنا از رشت، مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان اظهار داشت: از سوی فدراسیون جانبازان و معلولان کشور، ۱۴ ملی پوش به آخرین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال هفت نفره دعوت شدند که رسول آتش افروز نیز جزو دعوت شدگان است.

مرتضی ورزلدوست افزود: بر این اساس، رسول آتش‌افروز ملی پوش شایسته تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران به همراه سایر دعوت شدگان از ششم تیر ماه در آخرین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی که در تهران برپاست، حضور یابند.
 
وی ادامه داد: مرحله نهایی اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولان ایران زیرنظر کادر فنی این تیم تا ۱۱ تیر ماه در تهران ادامه خواهد یافت تا بازیکنان با آمادگی کامل در رقابت‌های جهانی حضور یابند.
 
وی بیان کرد: رقابت‌های فوتبال هفت نفره قهرمانی ۲۰۱۹ جهان از ۱۵ تیرماه جاری در کشور اسپانیا آغاز می‌شود که در این دوره از رقابت‌ها، ۱۶ تیم از سراسر جهان حضور خواهند یافت که در مرحله مقدماتی تیم‌های حاضر در چهار گروه با هم به رقابت می‌پردازند.
اردوی تیم ملی جانبازان رقابت فوتبال معلولان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر