کد خبر: 776746 A

معاون استانداری گیلان در شورای اداری صومعه سرا :

ارسلان زارع تاکیدکرد: مشی اعتدال از ابتدای شکل‌گیری دولت تدبیر وامید مورد توجه بوده و اکنون نیز باید این مهم در مسیر اهداف و اجرای برنامه های دولت دوازدهم ، سرلوحه کار فرمانداران، معاونین ، بخشداران و مدیران باشد .

به گزارش ایلنا از صومعه‌سرا، ارسلان زارع در شورای اداری شهرستان صومعه‌سرا که با حضور اعضا و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تشکیل شده بود، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله دکتر بهشتی و هفته قوه قضاییه، در خصوص مباحث روز بین المللی، منطقه و کشور سخن گفت و اظهار داشت: اقتدار وامنیت ایران و نظام جمهوری اسلامی برای همگان مبرهن و به اثبات رسیده است. دوگانگی مواضع ترامپ در برابر ایران و نسبت به موضوع سرنگونی پهباد آمریکایی توسط ایران کاملا مشهود است. او ابتدا در توییتی از نابودی ایران سخن گفته بود، سپس درتوئیت دیگری کمی نرم‌تر ، از مخالفتش با جنگ نوشته و در تازه ترین موضع گیری خود از اشتباه غیرعمدی نظامیان ایران سخن رانده است .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان افزود: آنچه که امروز جامعه و کشور ما نیاز دارد حفظ و تقویت وحدت، وفاق، همدلی وانسجام ملی است. برای حفظ و استمرار این مهم، لازم است فرمانداران، بخشداران، مدیران استانی و شهرستانی با استمرار تلاش و کوشش خود و تشدید فعالیت های خود ، زمینه‌های رضایتمندی مردم را بیشتر فراهم آورند.

دکتر زارع تاکیدکرد : مشی اعتدال از ابتدای شکل گیری دولت تدبیر وامید مورد توجه بوده و اکنون نیز باید این مهم در مسیر اهداف و اجرای برنامه های دولت دوازدهم ، سرلوحه کار فرمانداران ، معاونین ، بخشداران و مدیران باشد .

وی تاکید کرد : همه مدیران موظف به اجرای برنامه های دولت تدبیر وامید بر مبنای قانونمداری، امانتداری و اخلاق محوری هستند .

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به شعار سال به ظرفیت های اقتصادی وتوسعه ای شهرستان صومعه سرا تصریح کرد: شهرستان صومعه سرا شهرستان ابریشم است . این به معنای ظرفیت ارزشمند کسب وکار و اشتغال است . برای احیا و گسترش نوغانداری بایستی مدیران ذیربط خصوصا جهاد کشاورزی تلاش بیشتری کند.

قابل ذکر است در این جلسه از خدمات آقایان محمد نعمت‌پور به عنوان معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی سابق فرمانداری و داود توفیقی سرپرست بخشداری میرزا کوچک خان تشکر و به جای آنان آقایان محمد حیدری و پرویز روا معرفی شدند.

اخلاق جهاد کشاورزی دولت شورای اداری قوه قضاییه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر