کد خبر: 775314 A

مدیر دفتر بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت آبفای گیلان، گزارش جامعی از اقدامات واحد خود درسال 97 را ارائه داد.

به گزارش ایلنا از رشت، چگینی مدیر دفتر بهداشت، ایمنی و محیط زیست آبفای گیلان دراین گزارش،  هریک از  اجزای EHSS را حائزعملکرد و مجموعا" در 16 محور تشریح کرد و گفت: از مهم‌ترین آنها، می توان به تهیه گزارش ریسک شرایط جوی و آب و هوای نامناسب بعنوان یک فعالیت شاخص اشاره کرد که  یک  تکلیف وزارتی محسوب می شود. یا سنجش عوامل زیان آور محیط کار از دیگر اقداماتی است که تحت نظارت  اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان انجام شده است.

چگینی استقرار سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS18001 و برگزاری نشست های هم اندیشی مدیرانHSE استان های شمالی و کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار و همچنین برگزاری دوره های آموزشی و کارگاهها  و بازدیدهای ادواری از پروژه ها و فعالیت های بهره برداری و سنجش سلامت کار کنان را به عنوان دیگر اقدامات دفتر خود عنوان کرد و افزود: در بخش زیست محیطی، کاهش بار آلودگی زیست محیطی ( رودخانه های درون شهری) از طریق جمع آوری و انتقال  و تصفیه  25000 مترمکعب  فاضلاب خام در شبانه روز از مهمترین مطالعات دفتر بهداشت، ایمنی و محیط زیست آبفای گیلان دانست.

دفتر بهداشت، ایمنی و محیط زیست آبفای گیلان در گزارش خود در ارائه خدمات مربوط به حقوق شهروندی نیز به پاسخگویی به 270000 تماس مرکز سامانه ارتباطات مردمی و میز خدمت اشاره کرد. 

 

 

حقوق دوره های آموزشی زیست محیطی شاخص محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر