کد خبر: 774740 A

در جلسه شورای اداری رشت صورت گرفت؛

در جلسه شورای اداری رشت ، سیده زهرا میراعلمی به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان رشت، رضا مهدوی به عنوان بخشدار خمام، کامبیز یوسفی به عنوان بخشدار سنگر، حبیب‌اله اخینه به عنوان بخشدار کوچصفهان و احمد قدیمی به عنوان بخشدار لشت‌نشاء شهرستان رشت معرفی شدند.

به گزارش ایلنا از رشت، میرشمس مومنی‌زاده فرماندار شهرستان رشت در جلسه شورای اداری شهرستان رشت که با حضور معاون سیاسی استانداری گیلان برگزار شد، با تاکید بر اینکه اولین مسئولیت ما در قبال مردم تامین نظم و امنیت است، اظهار کرد: با وجود تعامل و هماهنگی بین اعضای شورای تامین خوشبختانه هیچگونه مشکل امنیتی در شهرستان رشت نداریم نمونه اینکه در ایام ماه مبارک رمضان، شب‌های قدر، روز عید فطر، روز قدس و... شاهد بودیم که باتلاش اعضای تامین بویژه عوامل و فرماندهی انتظامی شهرستان نظم وامنیت و روان سازی ترافیک بخوبی حاصل شد.


فرماندار شهرستان رشت با اشاره به در پیش بودن موج دوم سفرهای تابستانی از چند روز آینده، افزود: باید تمهیدات لازم برای حضور مسافران و گردشگران در شهرستان رشت پیش بینی شود.

وی با اشاره به نامگذاری سال‌ به  "رونق تولید"، گفت: کارگروه اشتغال باید فعال‌تر باشد و از ظرفیتی که دولت تدبیر و امید در قالب تسهیلات در اختیار ما گذاشته به نحو احسن استفاده کند.

دکترمومنی‌زاده با بیان اینکه باعث خرسندی است که کشاورزان ما به سبب بارش نزولات جوی سال زراعی خوبی را داشته اند، تصریح کرد: بالغ بر 90 درصد وجین اولیه و 60 درصد وجین دوم در اراضی شالیکاری شهرستان انجام گرفته است، 55 درصد اراضی به صورت مکانیزه کشت شدند و پیش بینی می‌شود بیش از 75 درصد از برداشت مزارع به صورت مکانیزه انجام گیرد.

فرماندار شهرستان رشت تاکید کرد: باید ازشرایط مطلوب حاضر در ارتباط با احیای آبندان‌ها، ساماندهی رودخانه‌ها، بازسازی ایستگاه‌های پمپاژ آب بیشترین بهره راببریم تا درسالهای کم ابی نیز  مدیریت منابع آب بابحران مواجه نشود.

وی اضافه کرد: فصل استفاده از دریا آغاز شده لذا نیاز است اعضای ستاد ساماندهی سواحل فعال شوند تا ضمن تامین امنیت خدمات لازم را به مردم، مسافران و مهمانان ارائه نمایند .

مومنی‌زاده باتاکید بر ضرورت تسریع در پیشرفت پروژه‌های عمرانی و جذب اعتبارات مربوطه، خاطرنشان کرد: در ارتباط با محیط زیست انتظار داریم ضمن حفظ وحراست از سرمایه های ملی، مانع توسعه شهرستان نشویم.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه سیده زهرا میراعلمی به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان رشت، رضا مهدوی به عنوان بخشدار خمام، کامبیز یوسفی به عنوان بخشدار سنگر، حبیب‌اله اخینه به عنوان بخشدار کوچصفهان و احمد قدیمی به عنوان بخشدار لشت‌نشاء شهرستان رشت معرفی شدند.

زهرا شورای اداری فرماندار معاون برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر