کد خبر: 774366 A

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خبر داد:

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از آغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی محور خمام – خشکبیجار در آینده نزدیک خبر داد .

به گزارش ایلنا از رشت، ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از آغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی محور خمام – خشکبیجار در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این پروژه برای تعریض طرفین به عرض11 متر ، بهسازی و ارتقاء به راه اصلی جهت تعیین پیمانکار به مناقصه گذاشته شده است که پس از انتخاب پیمانکار ذیصلاح عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

وی افزود :محور خمام –خشکبیجار به طول کلی 7.8 کیلومتر است که برای عملیاتی شدن به سه قطعه مجزا تقسیم شده  و برآورد اولیه آن بالغ بر 79میلیارد و 600 میلیون ریال تخمین زده شده است.

پدرام گفت: در حال حاضر دو قطعه از این محور شامل قطعه اول (خمام-کته سر) بطول3.850 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 53 میلیارد ریال و قطعه دوم آن بطول 1.8کیلومتر با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد و 750 میلیون ریال به مناقصه گذاشته شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در ادامه خاطر نشان کرد: محور خشکبیجار به لشت نشاء هم برای اجرای عملیات بهسازی به سه قطعه تقسیم شده که یک قطعه ازآن بطول 2.170 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد و 700 میلیون ریال به مناقصه گذاشته شده و در شرف تعیین پیمانکار است که انشاء الله پس از انتخاب پیمانکار مربوطه عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

مناقصه عملیات محور خمام خشکبیجار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر