کد خبر: 772277 A

از سوی بخشی تقدیر شد؛

قهرمان وزنه برداری و پاورلیفتیگ گیلانی با کسب 145 مدال آسیایی، کشوری و استانی بی رقیب در ورزش همچنان مدال‌آوری می کند .

به گزارش ایلنا از رشت، این قهرمان پرآوازه که رهاوردی از جهت درآمدزایی در ورزش نداشته است،هدف از باقی ماندن و تداوم فعالیت ورزشی را سلامت جسم و برخورداری از روحیه مبارزه جویی عنوان کرد و گفت: از مدیرکل ورزش و جوانان که از تلاش‌های چند ده ساله ام با اهدا لوح تقدیر، قدردانی کرده است تشکر می‌کنم و این حرکت وی را که اولین مدیر بانوی کشور است مایه فخر و سرافرازی گیلانیان می‌دانم .


علی حیدر ثاقب، ورزش را مایه امیدبخشی و کسب روحیه بیشتر برای کار و فعالیت هدفمند دانست و افزود: جوانان با ورزش می‌توانند هم به آینده خود امیدوار شوند و هم اینکه قادر خواهند بود در کارهای پیش رو استقامت و پایداری بیشتری داشته باشند.

وی که اکنون در 77سالگی همچنان قادر است 150کیلولیفت و 130 کیلوگرم اسکات انجام دهد ،تداوم موفقیت های ورزشی خود را به سخت کوشی و تحمل آسیب های ورزشی در سال های متمادی برشمرد و خاطر نشان کرد : برای سالم ماندن و دوری از بیماری راهی جز پرداختن به ورزش وجود ندارد .

مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان نیز لازمه موفقیت‌های مستمر و پایدار را بهره مندی از تجارب چنین پیشکسوتانی که در هر شرایطی به ورزش می پردازند، یاد کرد و گفت: اگر دانش آموختگی را باتجربه بیامیزیم بدون تردید شاهد موفقیت های پایدار در هر حوزه ه ای از فعالیت های ورزشی و اجتماعی خواهیم بود .

استان گیلان سلامت مدیرکل ورزش و جوانان ورزش و جوانان وزنه برداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر