کد خبر: 767242 A

نگرانی امام جمعه رشت از به قهقرا رفتن برخی تیم‌های مطرح استان؛

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه انتظار داریم استاندار به موضوع تیم فوتبال داماش گیلان ورود کند، خاطرنشان کرد: در جامعه ای زندگی می کنیم که جوانان رکن اساسی جامعه هستند ضمن اینکه شور و شوقی که در فوتبال وجود دارد در بسیاری از ورزش های دیگر نیست.

به گزارش ایلنا از رشت، آیت الله رسول فلاحتی در دیدار با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه فوتبال داماش گیلان با ابراز نگرانی از به قهقرا رفتن برخی از تیم های مطرح استان در یک سال گذشته اظهار کرد: مجموعه دست اندرکاران اجرایی و تصمیم سازان ورزشی گیلان باید تمام تلاش خود را برای حمایت بی دریغ از ورزش استان در راستای اخلاق مداری و تقویت امید در جوانان جامعه به کار گیرند.

وی، افتخارآفرینی تیم های ورزشی گیلان در رقابت های ملی و بین المللی را سبب بالندگی در ارکان مختلف نظام اجتماعی توصیف کرد و افزود: ورزش و رقابت های قهرمانی در گیلان پیشینه ای غنی و حامیانی وفادار دارد و تلاش برای ارتقای ورزش استان جلوه زیبایی از نشاط آفرینی و فرح بخشی افکار عمومی تلقی می شود.

امام جمعه رشت در ادامه با تاکید بر ترویج بیشتر اخلاق در جامعه ورزشی گیلان، بیان کرد: ترویج روحیه پهلوانی و ارتقای سلامت اجتماعی دو عامل مهمی است که موجب شده تا ورزش در آموزه های اصیل اسلامی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه انتظار داریم استاندار به موضوع تیم فوتبال داماش گیلان ورود کند، خاطرنشان کرد: در جامعه ای زندگی می کنیم که جوانان رکن اساسی جامعه هستند ضمن اینکه شور و شوقی که در فوتبال وجود دارد در بسیاری از ورزش های دیگر نیست.

 

 

 

بازی جامعه داماش گیلان فوتبال هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر