کد خبر: 767016 A

معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خبر داد: برنامه تعطیلات سینماها در ماه مبارک رمضان، تغییر کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، سید امیر مصباح در این خصوص اظهار داشت: با توجه به حلول ماه مبارک رمضان در روز سه‌شنبه و به تبع آن تغییر در تعطیلات تقویمی، برنامه تعطیلی سینماها در شب‌های قدر و شهادت حضرت علی(ع) از سوی دفتر سینمای حرفه‌ای کشور اعلام شد.

وی گفت: این تغییرات از روز گذشته (جمعه سوم خرداد) و همزمان با فرا رسیدن نخستین شب قدر، از ساعت ١٨ آغاز و تا پایان روز شنبه ٤ خرداد (١٩ رمضان، روز ضربت خوردن امیرالمؤمنین)، تعطیلی ادامه خواهد داشت.

معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: سالن‌های سینما به صورت موقت روز یکشنبه ٥ خرداد تا ساعت ١٨ بازگشایی می‌شوند و پس از آن تعطیل هستند.

مصباح با بیان اینکه روز دوشنبه ٦ خرداد (٢١ رمضان، سالروز شهادت امیرالمؤمنین) نیز سینماهای سراسر کشور تمام روز را تعطیل خواهند بود، افزود: در روز سه‌شنبه ٧ خرداد نیز سینماها همزمان با آخرین شب قدر از ساعت ١٨ تعطیل خواهند بود.

وی در پایان اظهار کرد: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نیز که مصادف است با روز جهانی قدس، سینماهای کشور به سیاق سال‌های گذشته تا ساعت ١٤ تعطیل خواهند شد.

 

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تعطیلات حضرت علی تعطیلی سینماها ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر