کد خبر: 763493 A

دلق پوش خبر داد:

فرهاد دلق پوش از جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی خانواده صنعت ، معدن و تجارت استان گیلان ( اصناف ، تجار ، صنعتگران ، معدنکاران و کارکنان ) برای کمک به سیل‌زدگان به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، فرهاد دلق پوش گفت : ارزش کمک‌های نقدی و غیرنقدی خانواده صنعت، معدن و تجارت ( اصناف، تجار ، صنعتگران ، معدن‌کاران و کارکنان ) استان به سیل زدگان بیش از ۱۰ میلیارد ریال بوده است.

رئیس سازمان صمت گیلان اظهار کرد: بر اساس مصوبات ستاد پشتیبانی از مناطق سیل زده و با عنایت به نیاز ملی و تلاش برای رفع نیازهای هموطنان عزیز و کاهش آسیب‌های ایجاد شده ناشی از سیل از همه توان سازمان در سراسر استان در این زمینه استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان جزئیات این کمک افزود: کمک‌های غیرنقدی خانواده‌صنعت، معدن و تجارت استان شامل لباس، کفش، پتو، موادغذایی ، لوازم خانگی نظیر یخچال، اجاق گاز، تلویزیون ، فرش ، قالیچه و سایر اقلام مورد نیاز سیل زدگان بوده است.

رئیس سازمان صمت گیلان گفت: کمک‌های جمع آوری شده و تجهیزات مورد نیاز سیل‌زدگان جهت ارائه خدمت از طریق هلال‌احمر و سپاه استان به مناطق سیل زده ارسال می شود.

خانواده سیل صنعت معدن و تجارت معدن و تجارت استان کمک های نقدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر