کد خبر: 761695 A

رئیس هیات کشتی استان گیلان خبر داد:

رئیس هیات کشتی استان گیلان گفت: چهار کشتی گیر گیلانی به اردوهای تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد نوجوانان کشور دعوت شدند.

به گزارش ایلنا از رشت، ، رئیس هیات کشتی استان گیلان اظهار داشت: اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور با حضور زبده ترین ورزشکاران این رشته از عصر امروز در تهران برپا می شود که یک کشتی گیر گیلانی در رشته آزاد و سه کشتی گیرگیلانی نیز در رشته فرنگی در اردو حضور می یابند.
نقی هدایتی افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون کشتی و در رشته آزاد، در وزن 55 کیلوگرم معین قاسمی کشتی گیر شایسته گیلانی دعوت شده که این کشتی گیر باید با دو کشتی گیر دیگر از استان مازندران در این وزن و در اردو حضور یابد.
وی ادامه داد: در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی و در وزن 45 کیلوگرم ، مهدی احدی زناب کشتی گیر ملی پوش و شایسته استان گیلان به همراه یک کشتی گیر از قم در این وزن حضور می یابد.
وی بیان کرد: همچنین در وزن 55 کیلوگرم ، فربد سیرتی دیگر کشتی گیر گیلانی که سابقه حضور در تیم ملی را دارد، به همراه یک کشتی گیر از مازندران در وزن 55 کیلوگرم به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد.
رئیس هیات کشتی استان اضافه کرد: ابوالفضل رستم پور دیگر کشتی گیلانی نیز به همراه کشتی گیرانی از قم و تهران در وزن 110 کیلوگرم به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور دعوت شد.
تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور خود را برای حضور قدرتمند در رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا و نوجوانان جهان آماده می کند.
رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا از 13 تیرماه سال جاری به مدت چهار روز در شهر نورسلطان قزاقستان و مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان نیز روزهای هفتم تا 12 مرداد ماه امسال در شهر صوفیه بلغارستان برگزار خواهد شد.

 

استان گیلان تیم های ملی تیم های ملی کشتی کشتی نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر