کد خبر: 761305 A

آیین تودیع و معارفه ریاست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شفت با حضور اسفندیار ضیایی مدیرکل این مجموعه در دفتر فرماندار شفت برگزار شد

به گزارش ایلنا از شفت، محمدرضا محسنی ابتدای این نشست با اشاره به اینکه نهادینه‌شدن یک هنجار عمومی در جامعه نیازمند فرهنگ‌سازی صحیح است، افزود: فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی باید از سنین پایه و در دوران کودکی و نوجوانی اغاز شود .

فرماندار شفت کشف استعدادها و بارور کردن آن را مهترین رسالت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برشمرد و افزود: بافت روستایی این شهرستان یک فرصت است و باید برای آن برنامه‌ریزی بهتری انجام شود.

وی بر لزوم تدوین برنامه‌های یک‌ساله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شفت تاکید نمود و خواستار تمهید مقدمات برای برگزاری جشنواره ای با محوریت کودکان و نو جوانان در این شهرستان شد.

محسنی با بیان اینکه تغییر مدیران باید در راستای ارتقای سطح و به روزرسانی برنامه‌های آن مجموعه انجام شود افزود: اشرافیت بر وظایف سازمانی، برنامه محور بودن، پرهیز از روزمرگی و تکریم ارباب رجوع مهمترین شاخصه‌های یک مدیر موفق است .

در پایان از زحمات بتول آقاجانی تقدیر و رقیه آزادنیا به‌عنوان سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان شفت معرفی شد.

آزادنیا یکی شعرای شهرستان شفت است و پیش از این مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان صومعه‌سرا بود.

تودیع و معارفه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان شفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر