کد خبر: 759366 A

مدیرکل زندان‌های گیلان:

مدیرکل زندان‌های گیلان در بیستمین دوره مسابقات ورزشی دارت و تنیس روی میز کارکنان مرد زندان‌های استان گیلان گفت: ورزش در ادارات بهره وری کارکنان را بالا می برد.

به گزارش ایلنا از رشت، سید حمید حسینی مدیرکل زندان‌های استان گیلان در آیین اختتامیه این مسابقات با بیان تاثیر مثبت ورزش در سلامت روانی و جسمی کارکنان گفت : امیدواریم فرهنگ اثر بخشی مثبت ورزش در سلامت روح و روان کارکنان در کسب جایگاه های بالاتر در میان تمام افراد جامعه مخصوصا ادارات نهادینه شود.

مدیرکل زندان‌های گیلان با اشاره به اثرات ورزش در سلامت روان کارکنان افزود : سلامت روان شناختی محیط کار باعث کاهش مشکلات در ادارات می شود و بهره وری را افزایش می دهد ، در واقع اگر در سازمان‌ها سلامت روان شناختی محیط کار در سطح بالایی باشد با استفاده ازمنابع موجود می‌توان استعدادهای بالقوه اعضا را در زمان مناسب و با صرف حداقل هزینه ها به عمل تبدیل کرد و از آنها برای افزایش بهره وری سازمانی و ارتقاء سیستم استفاده کرد.

وی ضمن تاکید بر آموزش مهارت و یادگیری علوم ورزشی در رشته های مختلف بویژه در ورزش‌های انفرادی، خواستار ورزش حرفه ای و قهرمانی برای کارکنان زندان‌ها شد و بیان کرد: برای اینکه کارکنان همیشه در سطح بالای آمادگی جهت حضور در مسابقات را دارا باشند ، بایستی در درجه اول با ورزش مداوم از آمادگی جسمانی بالایی برخوردار باشند چون جسم و روح را مورد پرورش قرار می دهد.

سید حمید حسینی در پایان سخنان خود از گلپور رئیس کانون اصلاح و تربیت و زندان زنان رشت و همکاران مجموعه به جهت میزبانی و برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های دارت و تنیس روی میز کارکنان مرد و زن تقدیر و تشکر کرد .

شایان ذکر است در راستای برنامه های مدون فرهنگی ورزشی و همچنین انتخابی مسابقات کشوری ، بیستمین دوره مسابقات ورزشی دارت و تنیس روی میز کارکنان مرد زندان‌های استان گیلان به میزبانی کانون اصلاح و تربیت و زندان زنان رشت با حضور ۳۷ نفر از کارکنان مرد  و با حضور  داور از اداره ورزش و جوانان رشت برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تعداد ۲۱ نفر در رشته دارت ، ۱۶ نفر در رشته تنیس روی میز شرکت داشته که در پایان از نفرات برتر مقام های اول تا سوم با اهدا حکم قهرمانی و هدایا تقدیر شد .

استان گیلان بهره وری زندان مشکلات تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر