سرخط خبرها:
کد خبر: 759019 A

به ریاست وزیر کشور و با حضور سالاری ؛

نخستین همایش استانداران سراسر کشور در سال ۹۸، به ریاست دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار شد.

به گزارش ایلنا از رشت، مصطفی سالاری استاندار گیلان در نخستین همایش استانداران در سال ۹۸ که با محوریت بررسی مسائل روز کشور، با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر و تعدادی از معاونین وزارت کشور برگزار شد شرکت کرد.

در این جلسه، نجار جانشین رئیس قرارگاه نوسازی و بازسازی مناطق سیل زده، گزارشی از وضعیت مناطق سیل زده ارائه کرد و همچنین گزارشی از شرایط بازار در آستانه ماه مبارک رمضان و شرایط اقتصادی پیش رو از سوی دین پرست جانشین رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور ارائه شد.
 
همچنین درخصوص نحوه برگزاری انتخابات و هماهنگی های لازم در این خصوص از سوی جمال عرف معاون سیاسی وزیر توضیحاتی ارائه شد.
 
در آخرین بخش این همایش، وزیر کشور در خصوص مسائل روز کشور، سیاست ها و برنامه های پیش روی وزارت کشور را در سال جاری بیان کرد‌.
 
عبدالرضا رحمانی فضلی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل‌ها و بخشنامه های انتخابات سال جاری افزود: انتخابات امسال در چارچوب قانون و با رعایت مر قانون برگزار می شود که هفته قبل ستاد انتخابات تشکیل شد و دستورالعمل ها و بخشنامه ها در این مرحله ابلاغ شده است 
و باید تلاش کنیم انتخابات سال جاری یک انتخابات قانونی و با رعایت مر قانون باشد و بتوانیم این انتخابات را به طور کاملا سالم، در فضای امنیتی مطمئن و با مشارکت بالا برگزار کنیم.
 
وی افزود: مقرر شد استانداران از هم اکنون دنبال شناسایی معتمدان اجرایی و ارائه آموزش‌های لازم باشند تا در موعد مقرر بتوانیم کارها را با سرعت زیاد پیش ببریم.
 
تبلیغات سیل وزیر کشور استان ها ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر