کد خبر: 758661 A

مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری رشت خبر داد:

مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری رشت، از اجرای طرح پاکسازی و خدمت رسانی ویژه به شهروندان در محلات مناطق پنج گانه شهرداری رشت در روز جمعه هر هفته توسط نیروهای زحمتکش خدمات شهری نسبت به پاکسازی محلات تا پایان سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، محمد باقر بشر دانش از اجرای طرح پاکسازی و خدمت رسانی ویژه به شهروندان در محلات مناطق پنج گانه شهرداری رشت خبر داد و گفت: با هماهنگی های انجام شده با مناطق و شرکت های رفت و روب طرف قرار داد مقرر شد تا هر هفته جمعه نیروهای زحمت کش خدمات شهری نسبت به پاکسازی محلات تا پایان سال ۹۸ اقدام کنند.

مدیر خدمات شهری با تاکید بر اینکه هدف از اجرای این کار خدمت‌رسانی ویژه به شهروندان در سطح محلات است، اظهار داشت: در این طرح کلیه شرکت‌های طرف قرارداد موظف به ارائه کلیه خدمات مربوط به رفت و روب از جمله؛ پاکسازی زمین‌های بایر، حمل نخاله‌های سطح معابر، شستشوی جداول و تابلوهای شهری، امحاء دیوار نویسی، ترمیم کانیو و... خواهد بود.

وی با بیان اینکه در طول هفته به صورت روزانه و طبق روال عادی امر رفت و روب در حال اجراست، تصریح کرد: با اجرای طرح که به پیشنهاد و هماهنگی این حوزه از ساعت ۷ تا ۱۳ روز جمعه ۱۳ اردیبهشت اجرا شده امیدواریم شاهد برطرف شدن فوری مشکلات محلات و افزایش سطح رضایتمندی شهروندان تا پایان سال باشیم.

مسیرهای رفت و روب به تفکیک مناطق که جمعه گذشته پاکسازی شده به شرح زیر است:

محدوده منطقه یک: پستک به سمت فرودگاه و کوچه های منشعب

محدوده منطقه دو: محله دباغیان و حاشیه رودخانه پل عراق

منطقه سه: خیابان شهید عاطفی و حاشیه رودخانه زرجوب، بلوار خرمشهر بلوار شهید گمنام

منطقه چهار: محدوده کمربندی شهید بهشتی به سمت رود باری و کوچه های منشعب یونس آباد

منطقه ۵: جاده تهران، مسکن مهر، پل طالشان و لاکانشهر

 

خدمت رسانی زمین فرودگاه شهرداری رشت شهید گمنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر