کد خبر: 748896 A

رئیس ستاد اربعین شهرداری رشت خبر داد:

رئیس ستاد اربعین شهرداری رشت با اشاره به اینکه در هر وعده غذایی ۲ هزار پرس غذا برای مردم مناطق سیل زده طبخ می شود گفت: روزانه ۶ هزار پرس غذا به همت موکب خدام العتره شهرداری طبخ و توزیع می شود.

به گزارش ایلنا از رشت،علیرضا قانع رئیس ستاد اربعین شهرداری رشت در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور موکب خدام العتره شهرداری رشت در مناطق سیل زده لرستان اظهار کرد: ۳۰ نفر از کارکنان شهرداری و نیروهای داوطلب برای برپایی موکب آشپزخانه در شهر معمولان از توابع پل دختر لرستان اعزام شدند.

وی موکب خدام العتره شهرداری را نخستین موکب گیلانی حضور یافته در مناطق سیل زده لرستان عنوان کرد.

رئیس ستاد اربعین شهرداری رشت با اشاره به اینکه در هر وعده غذایی ۲ هزار پرس غذا برای مردم مناطق سیل زده طبخ می‌شود گفت: روزانه ۶ هزار پرس غذا به همت موکب خدام العتره شهرداری طبخ و توزیع می شود.

قانع اضافه کرد: دو هزار بسته مواد غذایی و اقلام بهداشتی نیز به همت موکب خدام العتره شهرداری در مناطق سیل زده لرستان توزیع شده است.

وی با اشاره به وضعیت مناطق سیل زده بیان داشت: قسمتی از شهر معمولان به زیر آب رفته و ۱۰ الی ۱۲ روستای منطقه به شدت درگیر سیل هستند و بسیاری از خانه ها نیز تخریب شده است.

قانع تصریح کرد: پاک سازی معابر نیز به صورت مستمر توسط بسیج و گروه های جهادی انجام می شود.

وی ادامه داد: راه دسترسی به برخی روستاهای لرستان کاملاً قطع شده و توزیع مواد غذایی از طریق بالگرد و یا به وسیله طناب از روی پل صورت می گیرد.

رئیس ستاد اربعین شهرداری رشت با اشاره به اینکه امکانات موکب خدام العتره شهرداری پاسخگوی نیازمندی های ۳ الی ۴ روز مردم است گفت: نیازمندی های مردم بیش از امکانات موجود است و موکب خدام العتره شهرداری با فعالیت شبانه روزی به مردم سیل زده خدمت رسانی می کند و این آمادگی نیز وجود دارد تا روزهای بیشتری نیز خدمات ادامه یابد.

قانع در پایان از زحمات و پیگیری اعضای شورای اسلامی رشت، پرسنل شهرداری و مردم رشت قدردانی کرد.

 

سیل شبانه روزی شهرداری مواد غذایی شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر