کد خبر: 742006 A

علوی:

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت:برای استقبال از بهار و حضور گردشگران، حوزه زیباسازی، فضای سبز و پسماند بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش ایلنا از رشت، در آخرین جلسه صحن شورای شهر رشت در سال ۹۷ رئیس شورای اسلامی شهر رشت در روزهای پایان سال، برای حضار آرزوی بهترین سال را کرد و اظهار داشت: در یک سال گذشته فضای سختی در کشور و شهر داشتیم.

سید امیر حسین علوی با بیان اینکه مدیریت شهری فراز و نشیب زیادی را متحمل شده، بیان داشت: فقدان شهردار، به رغم میل باطنی اعضای شورا ایجاد شد و امیدواریم با ورود شهردار منتخب، کاستی های این فقدان جبران شود.
 
وی تصریح کرد: پیش‌بینی‌ها نشان می دهد سال آتی شرایط سخت‌تر خواهد بود. امیدوارم با به بار نشستن ایده‌های شورای پنجم و عزم شورا و شهردار و مدیریت شهری شاهد رونق مناسبی در سطح شهر باشیم.
 
علوی با اشاره به موقعیت های خدادی و طبیعی رشت افزود: استفاده بهینه از این پتانسیل ها می تواند اقتصاد شهر را رونق دهد.
 
رئیس شورا ابراز امیدواری کرد در زمان تحویل سال کدورت ها کنار گذاشته شود و اعضای شورا با همدلی بیشتر خدمت کنند.
 
علوی اذعان داشت: اخباری می رسد که تقسیم بندی و اولویت بندی پرداخت ها عادلانه نیست. پیامک های زیادی از کارگران به اعضای شورا می رسد. از سرپرست شهرداری می خواهم تمام مطالبات و معوقات کارگران را پرداخت کنند.
 
وی با اشاره به کمبود منابع و عدم تخصیص به سازمان ها از شهروندان خواست کوتاهی ها را ببخشند و ابراز امیدواری کرد، حوزه زیباسازی و فضای سبز و پسماند بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
 
علوی با اشاره به آمادگی سازمان آتش نشانی از شهروندان خواست تا نکات ایمنی را در شب چهارشنبه سوری رعایت نمایند.
 
رئیس شورا ملی شدن صنعت نفت ایران را روز تاریخ ساز در کشور خواند و بیان داشت: این روز حس استقلال را در رگها جاری می کند.
 
 
 

 

استقبال از بهار امام علی ایران شورای اسلامی شهر فضای سبز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر