کد خبر: 740053 A

عضو هیات رئیسه شورای شهر رشت مطرح کرد:

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر رشت گفت: از دستگاه های اجرایی تقاضا دارم شرایط را برای ارتقا و پیشرفت فرزندان شهدا فراهم کنند.

به گزارش ایلنا از رشت، حامد عبداللهی عضو هیات رئیسه شورای اسلامی‌رشت در آیین تجلیل از فرزندان معزز شهید شاغل در شهرداری رشت به عنوان فرزند شهید شاغل در شهرداری به نیابت از فرزندان شهدا به ایراد سخنرانی پرداخت.

عبداللهی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیان داشت: فرزندان و خانواده های شهدا شرایط سخت و دشواری را سپری کردند که نمی‌توان در هیچ کتابی آن را نوشت.
 
وی با اشاره به جایگاه رفیع‌شهدا و مقام والا شهادت، اذعان داشت: مقام والای شهادت نصیب هرکسی نمی‌شود و رسیدن به این جایگاه لیاقت می خواهد.
 
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی رشت با اشاره به اینکه نیازهای فرزندان شهدا در سنین مختلف متفاوت بوده است، گفت: باید از ظرفیت فرزندان شهدا بیش از گذشته استفاده شود و متاسفانه در برخی موارد شرایط برای خانواده های شهدا و ایثارگران فراهم نمی شود.
 
وی ادامه داد: از دستگاه های اجرایی تقاضا دارم شرایط را برای ارتقا و پیشرفت فرزندان شهدا فراهم کنند.
 
عبداللهی تاکید کرد: اگر اتفاق و شرایط سخت در کشور رقم بخورد، قطعا این فرزندان شهدا سینه سپر کرده و جان خود را فدای نظام و انقلاب خواهند کرد.
 
وی با اشاره به اینکه برخی افراد با ظاهری فریبنده به دنبال ایجاد شکاف در فرزندان شهدا هستند، گفت: فرزندان شهدا نیازی به جناح های سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا نداشته و الگو فرزندان شهدا پدران آنها است و فرزندان شهدا مسیر پدرانشان که همان مسیر ولایت و انقلاب است را طی می کنند.
 
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی رشت خاطر نشان کرد: امیدواریم در دوران شورای پنجم کارنامه موفقی در حوزه ایثار و شهادت از خود باقی بگذاریم.
انقلاب دستگاه های اجرایی شورای اسلامی هیئت رئیسه شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر