کد خبر: 739206 A

رئیس شورای شهر رشت مطرح کرد:

رئیس شورای شهر رشت اعتقاد مدیریت شهری به ظرفیت جوانان را ادامه راه مسیر انقلاب اسلامی عنوان کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، در افتتاحیه مجلس دانش‌آموزی استان گیلان رئیس شورای شهر رشت، اظهار داشت: روزی که به عنوان رئیس شورا انتخاب شدم، از لحاظ سن کوچکترین عضو شورا بودم و این امر برای خودم و بسیاری دیگر به نوعی جای تعجب بود. لیکن امروز که در بین شما عزیزان حضور دارم به این امر اذعان یافتم که اتفاقا ما خیلی دیر در عرصه فعالیت‌های اجتماعی ورود کرده و از ظرفیت دوره نوجوانی خود استفاده بهینه نکردیم. امروز با حضور در بین شما عزیزان امیدوار شده‌ام که آینده ایران عزیز بواسطه شما عزیزان خیلی روشن تر از امروزی است که ما در آن حضور داریم.

سید امیر حسین علوی با اشاره به منویات بیانیه مقام معظم رهبری که خطاب به جوانان انقلاب بود، بیان داشت: قطعا فلسفه زندگی همه انسان ها رسیدن به قله‌های معنوی است که در دنیای دیگری محقق خواهد شد اما رسیدن به آن قله از مسیر دنیای مادی امروز ما خواهد گذشت و به همین علت باید در تبدیل این گیتی به مکانی بهتر همه ما تلاش کنیم که این یک وظیفه الهی است. پس اگر قله های معنوی دنیای دیگر را نشانه گرفتیم قله های مادی و معنوی این دنیا را نیز باید فتح کنیم.
 
وی ادامه داد: هر مجموعه و سیستمی یک رسالت دارد. در چهل سال پیش که بزرگان امروز ما وجوانان شجاع آن روزها با رهبری امام راحل گام در مسیر بزرگی نهادند و این انقلاب را در دنیای ما رقم زدند، مسیری آغاز شد که امروز تداوم آن به دست جوانان رقم خواهد خورد و امروز فرصتی برای این امر وجود دارد و جوانان باید از تجارب گذشتگان در این مسیر استفاده کنند.
امام راحل انقلاب اسلامی ایران شورای شهر مادی و معنوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر