کد خبر: 736551 A

استاندار گیلان خبر داد:

استاندار گیلان از افتتاح هزار و دویست میلیارد تومان طرح با حضور رئیس جمهور در گیلان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، استاندار گیلان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فضای استان برای استقبال از رئیس جمهوری مطلوب است و حضور گسترده آنان در واقع نشان دهنده شکوه و عظمت ملت ایران و گیلان به جهان تلقی می‌شود.

وی با بیان اینکه حضور دکتر روحانی در گیلان موجب شتاب در روند توسعه گیلان می شود، اعتبار پروژه‌های برنامه ریزی شده برای افتتاح در جریان این سفر را بالغ بر ۳ هزار و دویست میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: علاوه بر بهره برداری از این پروژه‌ها تصمیماتی هم در جهت تحول اقتصادی، اجتماعی و افزایش اشتغال در گیلان اتخاذ می‌شود.

نماینده عالی دولت در گیلان افتتاح راه آهن را موجب توسعه گیلان، بهبود جایگاه استراتژیک آن در منطقه و افزایش رفاه مردمی خواند و افزود: با اتصال شبکه ریلی قزوین رشت به آستارا شاهد تقویت اقتصاد، افزایش مراودات تجاری با کشورهای همسایه و نیز رونق گردشگری خواهیم بود.

سالاری با بیان اینکه در نشست‌های متعدد و با حضور نخبگان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نیز مسئولان دستگاه‌های اجرایی برنامه و طرح ها اولویت بندی شده، به جمع بندی این نشست ها در وزارتخانه و ارائه نتایج حاصله به ریاست جمهوری اشاره کرد.

وی با اعلام اینکه در سفر قبل رئیس‌جمهوری به گیلان از ۸۰۰ میلیاردتومان اعتبار تصویب شده برای گیلان ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد بیشتر پرداخت شد که نزدیک به سه برابر بیشتر از رقم تعیین شده است، افزود: با توجه به نگاه و دیدگاه دکتر روحانی به گیلان تصور می‌شود که در این سفر نیز شاهد اتفاقی مبارک برای توسعه گیلان باشیم.

استاندار گیلان به امکان ارتباط مردمی با رئیس‌جمهوری از طریق تحویل نامه و یا تماس با شماره 111 خبر داد و گفت: درخواست ها در اسرع وقت بررسی و به ادارات مربوطه ارجاع داده می شود.

اقتصاد رئیس جمهور گردشگری مجلس شورای اسلامی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر