کد خبر: 736099 A

در آستانه سفر رئیس جمهوری به گیلان جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به این استان به ریاست دکتر روحانی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور و با هدف بررسی نیازمندی های این استان و روند اجرای طرح‌ها در مسیر تحقق توسعه همه جانبه و پایدار استان گیلان تشکیل شد.

ارائه آخرین گزارش عملکرد و روند اجرایی طرح ها و پروژه‌های مصوب سفر قبلی رئیس جمهوری به این استان، نیازمندی های مردم در مناطق مختلف استان گیلان و نهایی کردن طرح های پیشنهادی برای تحقق توسعه همه جانبه و پایدار استان، از اهداف این نشست بود.

شرکت کنندگان در این جلسه، علاوه بر بررسی آخرین گزارش‌ها از روند اجرای پروژه های مصوب قبلی؛ پیشنهادات دستگاهها و طرح های مرتبط با حوزه های حمل و نقل، محیط زیست، کشاورزی، نیرو، بهداشت و درمان، گردشگری، عمران شهری و روستایی، ورزش، فرهنگ و آموزش، صنایع و همچنین سرمایه گذاری بخش دولتی و خصوصی را بررسی و طرح های جدید را نهایی کردند.

جزئیات این طرح‌ها که می تواند شتاب و تحول تازه‌ای در روند پیشرفت و توسعه پایدار استان گیلان ایجاد کند، توسط رئیس جمهوری و در جریان سفر اعلام می شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دبیر شورایعالی مناطق آزاد، به همراه شماری از وزیران کابینه، مسئولان اقتصادی و مدیران ارشد استان گیلان از جمله شرکت کنندگان در این نشست بودند.

رئیس جمهور قرار است در ادامه سفرهای استانی خود، طی روزهای آینده به استان گیلان سفر کند.

 

استان گیلان توسعه پایدار رئیس جمهور رییس جمهوری سازمان برنامه و بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر