کد خبر: 734639 A

در نشست مشترک مطرح شد؛

در نشست مشترک شهردار منطقه یک با رئیس‌شورای شهر رشت پروژه‌های مهم منطقه یک شهرداری رشت مانند پروژه ژ۵ ، پروژه بازگشایی خیابان احسان دوست و کمربندی جدید شهر رشت بحث و بررسی شد.

به‌گزارش ایلنا از رشت، نشست مشترک ناصر عطایی شهردار منطقه با سید امیرحسین علوی رئیس‌شورای شهر رشت با حضور معاونت معماری و شهرسازی، رئیس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری رشت و معاونین منطقه در راستای ارائه خدمات به شهروندان و بررسی پروژه های سرمایه گذاری در منطقه یک در دفتر شهردار برگزار شد.

سید امیرحسین علوی ، منطقه یک شهرداری رشت را دارای ظرفیت‌های مناسبی در جهت درآمدزایی دانست و افزود: علیرغم وسعتی که در شهرداری منطقه یک وجود دارد، شهروندان این منطقه از شهر به لحاظ سرانه فضای سبز و همچنین برخی دیگر از مسائل شهری در مضیقه قرار دارند.

رئیس شورای شهر رشت با انتقاد از کیفیت پایین آسفالت بیان داشت: کیفیت پایین آسفالت چالشی است که خود باعث هزینه مضاعف برای شهرداری است و برای جلوگیری از این نوع هزینه ها باید نظارت را بیشتر و مستمر تر ادامه داد.  

 عطایی شهردار منطقه ضمن خوش آمد گویی وخیر مقدم بابت حضور در این شهرداری به ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی به شهروندان پرداخت و افزود: با برنامه ریزی های دقیق و بهنگام که مطابق با شرایط موجود در منطقه است، امیدواریم بتوانیم به سیاست های مدنظر مدیریت شهری دست یابیم.
 
عطایی  با بیان اینکه شهرداری به عنوان یکی از نهادهای مردمی وظیفه خدمت رسانی به شهروندان برای تامین خواسته های زندگی شهری را دارد، عنوان کرد: این مجموعه همه توان خود را برای رسیدن به شهری توسعه یافته به همراه بهبود وضعیت موجود انجام خواهد داد.

در ادامه پروژه های مهم منطقه یک شهرداری رشت مانند پروژه ژ۵ ، پروژه بازگشایی خیابان احسان دوست و کمربندی جدید شهر رشت بحث و بررسی شد و راهکارهای به نتیجه رسیدن هر کدام از این پروژه ها با هدف رفع موانع بازبینی شد.
رئیس شورای اسلامی شهرداری معماری شهرداری رشت نشست مشترک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر