کد خبر: 734623 A

در شورای اداری ماسال مطرح شد؛

همزمان با 22 اسفند مصادف با روز بزرگداشت شهداء، یادواره شهدای شهرستان و اعزام 200 ماسالی به اردوی راهیان نور اجرایی می‌شود.

به‌گزارش ایلنا از ماسال، حجت‌الاسلام سیدهادی موسوی در جلسه‌شورای اداری این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مربوط به هیچ حزب و گروهی نیست.

امام جمعه ماسال با بیان اینکه مردم به خاطر دفاع از ارزش‌های نظام و انقلاب آمدند، افزود: ضروری است که همه ما مسئولان در راستای خدمات رسانی صادقانه به مردم تلاش مضاعف داشته باشیم زیرا حیات و ممات مسئولیتی ما بستگی به مردم دارد.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای شهرستان ماسال، گفت: شهدا نیازی به یادواره گرفتن‌های ما ندارند زیرا این یادواره‌ها نه چیزی به شهدا اضافه می‌کند و نه کم، بلکه این مراسم‌ها را برای اینکه خودمان را به شهدا وصل کنیم برگزار می‌کنیم.

 حجت‌الاسلام موسوی تصریح کرد: تاریخ فعلی برگزاری یادواره شهدای شهرستان 22 اسفند با سخنرانی آیت‌الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان عنوان شده است.

وی با اشاره به ایام‌البیض، خاطرنشان کرد: زمان اعتکاف که 13، 14 و 15 رجب است در طول سال‌های گذشته یک روند رو به رشد در شهرستان داشته است.

امام جمعه ماسال با بیان اینکه اعتکاف و مراسم‌های مذهبی نباید رنگ و بوی دولتی به خود بگیرد و باید همانگونه مردمی باقی بماند، اظهار کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی نباید هزینه برا برنامه‌های فرهنگی را تعطیل کنیم.

حجت‌الاسلام موسوی، راهیان نور را یک کار فرهنگی بزرگ دانست و افزود: اردوی راهیان نور آبرو، اعتبار و عزت برای شهرمان است.

وی افزود: 200 ماسالی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

در ادامه این جلسه  سرهنگ بهزاد قنبری  با بیان اینکه راهیان نور یک حرکت فرهنگ بزرگ است، خاطرنشان کرد: اردوی راهیان نور همه ساله در شهرستان ماسال رقم خورده است که امسال هم با قوت اجرایی می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه ماسال با بیان اینکه 17 اسفند 200 نفر ماسالی از اقشار مختلف مردم به سرزمین جنوب کشور سفر می‌کنند، اظهار کرد: زائران در این سفر معنوی از یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس بازدید به عمل می‌آورند.

۲۲ بهمن انقلاب راهیان نور شورای اداری ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر