کد خبر: 733682 A

دبیر شبکه کارآفرینی روستایی جوانان کشور خبر داد:

دبیر شبکه کارآفرینی روستایی جوانان کشور گفت: دوره توانمند سازی سمن ها در حوزه کسب و کار روستایی کشور در روستای شیرکوه استان گیلان آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا از رودبار، محمد قویدل دبیر شبکه کارآفرینی روستایی جوانان کشور از آغاز به کار این دوره در روستای شیر کوی رودبار خبرداد و گفت: با توجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در راستای نقش آفرینی جوانان در توسعه کشور این رویداد به مدت سه روز با حضور نمایندگان جوانان از سراسر کشور در روستای توریستی شیرکوه شهرستان روبار برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری این دوره با حضور اساتید حوزه کار آفرینی با محور کسب و کار روستا افزود : جوانان با فراگیری دانش لازم در این حوزه ثابت خواهند کرد که می‌توانند نقش بسزایی در حوزه کار آفرینی کشور داشته باشند.
 
قویدل با اشاره به عناوین و برنامه های دوره توانمند سازی سازمان‌های مردم نهاد جوانان افزود: در اختتامیه این دوره محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان کشور سخنران اختتامیه این دوره خواهد بود.
 
دبیر شبکه کارآفرینی روستایی جوانان کشور ادامه داد: مهندس آل اسحاق مدیر کل طرح‌های ملی جوانان کشور ، دکتر سجاد سالک مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت‌های داوطلبانه جوان کشور و مهندس امید محدث مدیرکل برنامه ریزی و دفتر نظارت امور جوانان مهیمانان ویژه این رویداد هستند.
استان گیلان کسب و کار معاون جوان محمد مهدی تندگویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر