کد خبر: 733048 A

سرپرست شهرداری رشت خبر داد:

سرپرست شهرداری رشت از انعقاد قرارداد خط کشی محوری به حجم ۶۴۰ کیلومتر در کلیه معابر مناطق پنج گانه رشت خبر داد.

به‌گزارش ایلنا از رشت، علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت با اشاره به خط کشی محوری محدوده مناطق پنج گانه رشت اظهارکرد: خط کشی‌های طولی در سه شکل گرم، دو جزیی و سرد به شکل ممتد و منقطع با توجه به نوع بستر و رده عملکردی معبر در طول سال در سطح شهر انجام می شود.

وی افزود: بزرگراه های خلیج فارس، شهید مدرس، خرمشهر، آستراخان و همچنین معابر شهید افتخاری، حافظ، حبیب زاده و... از جمله معابری هستند که خط کشی ممتد کنار میانه وسط و خطوط منقطع مسیر تردد به حجم تقریبی ۳۲۰ کیلومتر با رنگ سرد انجام گرفته که بیش از ۱۲۰ کیلومتر آن در ۴ ماه اخیر اجرا شده است.

بهارمست تصریح کرد: خیابان هایی مانند ولی عصر(عج)، شهید انصاری، امام، نامجو، مطهری، چمران، شریعتی، احسان‌بخش و... نیز از جمله معابر اصلی هستند که خط کشی محوری در آنها با رنگ‌های دوجزیی به حجم تقریبی ۸۱ کیلومتر اجرا شده است.

سرپرست شهرداری رشت خاطرنشان کرد: قرارداد جدیدی با حجم عملیات تقریبی ۶۴۰ کیلومتر و بر اساس آخرین ویرایش مشخصات فنی جهت اجرا با رنگ سرد و دو جزیی در کلیه معابر سطح شهر و بر اساس اولویت نیاز و نوع عملکرد با پیمانکار واجد شرایط منعقد شده است.

بزرگراه خلیج فارس ولی عصر خرمشهر شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر