کد خبر: 732758 A

با ارسال نامه رئیس شورای شهر رشت صورت گرفت؛

سید امیر حسین علوی طی نامه ای از محمد صادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درخواست پیگیری اختصاص سهمیه آسفالت مدارس رشت را مطرح کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، ​با توجه به درخواست‌های مکرر اعضای انجمن مدارس و پیگیری و مطالبه شهروندان در خصوص وضعیت نامطلوب آسفالت مدارس و لزوم ترمیم آن از شورای شهر، با توجه به فقدان قیر مورد نیاز و وضعیت نامطلوب موجودی آسفالت شهرداری، سید امیر حسین علوی طی نامه ای از محمد صادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درخواست پیگیری این موضوع و تامین قیر مورد نیاز را داشت.

علوی اظهار امیدواری کرد با پیگیری نماینده مجلس و مساعدت وزیر راه و شهرسازی این مهم تحقق یابد.
 
حسنی نیز با پیوست درخواست رییس شورای شهر رشت با نامه ای خطاب به وزیر راه و شهرسازی خواستار رسیدگی به درخواست مذکور گردید.
 
در متن نامه نماینده رشت خطاب به وزیر راه و شهرسازی آمده است:
 
برادر ارجمند جناب آقای مهندس اسلامی
وزیر محترم راه و شهرسازی
 
احتراما بدینوسیله تصویر نامه رییس شورای اسلامی شهر رشت در خصوص تقاضای همکاری و مساعدت ویژه جهت تامین سهمیه آسفالت مدارس با مشارکت شهرداری رشت با توجه به توضیحات مطروحه پیوستی به حضورتان ارسال می گردد.
خواهشمند است دستور فرمایید مراتب با عنایت ویژه مورد بررسی قرار گرفته و اقدام مقتضی و مساعدت لازم را مبذول نموده و نتیجه را به ذینفع و اینجانب اعلام فرمایند تسریع در پاسخ موجب امتنان است.
 
محمدصادق حسنی
نماینده مردم شهرستان رشت
 
 
1
شورای اسلامی شهر شورای شهر مجلس شورای اسلامی نماینده مردم رشت در مجلس شورای محمد صادق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر