کد خبر: 732236 A

فرماندار آستارا تاکید کرد:

فرماندار آستارا براتخاذ تدابیر لازم برای استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از آستارا، فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در جلسه خدمات تسهیلات سفر که در محل شهرداری این شهر برگزار شد، اظهارکرد: به دلیل قرار گرفتن در آستانه سال نو و گردشگرپذیر بودن شهرستان در ایام نوروزباید تدابیر لازم برای میزبانی شایسته از مسافران را داشته باشیم .

وی با اشاره به اینکه شهر مرزی بندر آستارا در روزهای آخر هفته میزبان مسافران و گردشگرانی از شهرها و استان‌های همجوار است، تصریح‌کرد: باید از فرصت گردشگر پذیری شهرستان برای توسعه و ایجاد اشتغال برای جوانان بهره لازم را ببریم.

رستم زاد ضمن تاکید بر زیباسازی محیطی شهراظهارداشت: با نصب تابلوهای الکترونیکی در سطح شهر به زیبایی شهر آستارا افزوده خواهد شد.

1

وی با بیان‌اینکه باید از ظرفیت‌ و نیروهای سازمان‌های مردم نهاد بهره‌گرفته شود، اضافه کرد: مردم آستارا اهل مشارکت هستند و باید از این ظرفیت در راستای عمران و آبادانی شهرستان بهره گرفته شود.

عالی‌ترین نماینده دولت در بندر آستارا با اشاره به اینکه نیروهای شهرداری از زحمتکش‌ترین قشر جامعه هستند، خاطرنشان‌ کرد: نیروهای شهرداری بی‌ادعا هستند و در راستای در زیباسازی شهر گام برمی‌دارند که قابل تحسین است.

زیبایی سال نو فرماندار شهرستان مسافران مسافران و گردشگران نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر