کد خبر: 732040 A

سالاری تاکید کرد :

سالاری با بیان اینکه برنامه‌ای که به رئیس جمهوری برای سفر به گیلان ارائه می‌شود نتیجه خرد جمعی است، خاطرنشان کرد:باید پروژه هایی که توسعه پایدار و اشتغال را به همراه دارد در راس برنامه ریزی ها قرار دهیم.

به گزارش ایلنا از رشت، جلسه مشترک استاندار گیلان ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران گیلان در جهت برنامه ریزی برای سفر رئیس جمهوری برگزار شد.

استاندار گیلان در تشریح جزییات این نشست بر ضرورت اولویت‌بندی برای طرح پروژه‌های قابل افتتاح، نیمه تمام و یا لازم الاجرا در سفر دکتر روحانی تاکید کرد و افزود:باید قبل از سفر آتی رئیس دولت گزارشهای  لازم برای ارائه به نهاد ریاست جمهوری و وزراء ارسال شود.

سالاری با بیان اینکه برنامه‌ای که به رئیس جمهوری برای سفر به گیلان ارائه می‌شود نتیجه خرد جمعی است، خاطرنشان کرد:باید پروژه هایی که از انتفاع بیشتری برخوردار است و توسعه پایدار را به همراه دارد،در راس برنامه ریزی ها قرار دهیم.

وی پروژه های عمرانی با پیشرفت اجرایی بالا، پروژه‌های نیمه تمام، پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌ای، احداث آزادراه‌ها و نیز پروژه های اشتغالزا را از  مهم‌ترین مسائلی خواند که باید در سفر ریاست جمهوری به گیلان مطرح شود.

نماینده عالی دولت در گیلان تصریح کرد: پس از دیدار دکتر روحانی با مردم گیلان محوری‌ترین برنامه سفر هیأت دولت به استان، افتتاح رسمی راه آهن قزوین- رشت و نیز برنامه‌ریزی برای آغاز عملیات اجرایی راه آهن رشت- آستارا و هشت کیلومتر باقی‌مانده آزاده راه قزوین- رشت است.

استاندار گیلان در پایان، سفر رئیس جمهوری به استان را فرصت خوبی برای طرح درخواست مصوبه‌های مورد نیاز در بخش‌های توسعه‌ای گیلان دانست و گفت: امید است تا با همفکری و انجام اولویت بندی در ارائه طرح ها رونق و پیشرفت را برای استان رقم بزنیم.

 

اشتغال توسعه پایدار دولت رییس جمهور برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر