کد خبر: 724509 A

به میزبانی واحد رشت برگزار می‌شود؛

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی "نخستین استارتاپ ویکند دانشگاه آزاد استان گیلان" به همت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، فاطمه کهنی رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد رشت با اعلام این خبر افزود: در این استارتاپ ویکند، بررسی ایده های جدید و راهنمایی مدرسان جهت تبدیل ایده به محصول و ثروت، با برگزاری کارگاه های آموزشی و ایجاد فضای رقابت بین تیم‌های صاحب ایده، با هدف توانمندسازی صاحبان ایده انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: در این رویداد سه روزه، برای تیم های اول تا سوم علاوه بر جوایز ارزنده، امکان استقرار در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و برخورداری از حمایت حامیان و سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است.

فاطمه کهنی‌تصریح کرد: در راستای حمایت دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در شناسایی‌ظرفیت‌های استان‌گیلان و تحقق ایده‌های نوین و بهبود فضای کسب وکاردانش ‌بنیان، این استارتاپ ویکند با محورهای علوم کاربردی و مهندسی، محیط زیست و منابع طبیعی و گردشگری برگزار می شود.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد رشت تأکید کرد: جامعه هدف این استارتاپ ویکند دانشجویان، پژوهشگران و افراد صاحب ایده می باشند و در این مسیر دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان نقش شتاب دهنده برای صاحبان ایده را فراهم می­نماید و با ارائه آموزش­‌های کاربردی، مسیر را برای به تحقق رساندن ایده­ها و شروع کسب و کارهموار می سازد.

کهنی خاطر نشان کرد: این استارتاپ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت از 16 الی 18 بهمن 1397 در محل مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی رشت برگزار می شود.

استان گیلان انقلاب اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی نخبگان جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر