کد خبر: 722999 A

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان گفت: بار دیگر درخشش گیلان در نمایشگاه گردشگری را نظاره گر خواهیم بود.

به گزارش ایلنا از رشت،  شهرود امیرانتخابی در ارتباط با حضور استان گیلان در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌های تخصصی، فرصتی دیگر جهت معرفی ظرفیت های استانی ایجاد کرده و این اداره کل با تمام امکانات جهت حضوری پرشور برنامه ریزی های لازم را اتخاذ کرده است.

امیرانتخابی ظرفیت‌های گیلان در داشتن دریا، جلگه و کوه را منحصر به فرد تلقی نمود و ادامه داد :آشنایی با  توانمندی های گیلان در داشتن مواهب طبیعی و تاریخی، مهیا بودن بسترهای سرمایه گذاری از جمله برنامه هایی است که در این دوره نمایشگاه به معرض دید عموم قرار خواهد داد.

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان ،همدلی و همراهی مدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران و شهرداران در ارائه بهتر توانمندی های استان در نمایشگاه گردشگری را تاثیر گذار دانست و تاکید کرد: استفاده از توان اساتید دانشگاهی، تشکل های مردم نهاد و فعالان حوزه های گردشگری در رسیدن به گردشگری پایدار، تولید ثروت و ارزآوری بیش از پیش احساس می‌شود.

وی ادامه داد: از ابتدای زمان اطلاع رسانی این نمایشگاه، اداره کل میراث فرهنگی گیلان ضمن تشکیل کمیته های مرتبط و برگزاری جلسات با بخش خصوصی و مدیران دستگاه های اجرایی را در دستور کار قرار داد و  با هماهنگی های صورت گرفته بار دیگر درخشش گیلان در نمایشگاه گردشگری بهمن ۹۷ را به نظاره خواهیم نشست.

 

بخش خصوصی سرمایه گذاری گردشگری برنامه ریزی تشکیل کمیته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر