کد خبر: 722671 A

فرماندار ماسال از افتتاح 157 پروژه عمرانی و عام المنفعه با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد تومان همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از ماسال، محمدجواد عامر در جلسه شورای اداری که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با گرامیداشت دهه فجر و تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک فجر 157 پروژه در زمینه‌های عمرانی، اشتغالزایی، خدماتی و ... با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد تومان در شهرستان ماسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: پروژه های اشتغالزایی کمیته امداد، بهزیستی و صندوق کارآفرینی امید، پرورش آبزیان، گازرسانی، بتونی کردن انهار سنتی، گردشگری، ارتقای شبکه مخابراتی، توسعه و تقویت شبکه برق رسانی، پروژه های عمران شهری و روستایی، مسکن محرومین و مددجویان و فضاهای فرهنگی و ورزشی از جمله پروژه هایی است که در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

فرماندار ماسال با بیان اینکه همزمان با ششمین روز از دهه فجر حضور استاندار برای افتتاح سه پروژه را در این شهرستان خواهیم داشت، تاکید کرد: مسئولان ادارات از ایجاد کارناوال برای افتتاحیه‌ها خودداری کنند وهمه به صورت واحد از 2 مینی‌بوسی که توسط فرمانداری تعبیه شده است باید استفاده کنند.

برق شهادت حضرت زهرا شهری و روستایی مسکن ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر