کد خبر: 719035 A

فرماندار ماسال خبر داد:

فرماندار ماسال از آغاز به کار رسمی شرکت تعاونی توسعه و عمران ماسال در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایلنا از ماسال، محمد جواد عامر با اشاره به حد نصاب رسیدن اعضای تعاونی توسعه و عمران شهرستان ماسال، گفت: مطابق با قانون با راه اندازی این تعاونی می توانیم اجرای بسیاری از پروژه های شهرستان را بدون تشریفات قانونی به این تعاونی واگذار نماییم.

وی با بیان اینکه پیش شرط عضویت در این تعاونی بومی بودن اعضا است، تصریح کرد:  رویکرد تشکیل تعاونی توسعه و عمران در سطح شهرستان ها انتفاع بومیان منطقه از اجرای پروژه ها است.
فرماندار ماسال ادامه داد:  نهادهای دولتی شهرستان می توانند پروژه هایی که قابلیت اجرای آن از سوی این تعاونی وجود دارد را به آنان واگذار نمایند.
عامر راه اندازی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان را گامی ارزشمند در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد: با برگزاری انتخابات مجمع عمومی شرکت، هر چه سریع تر شاهد آغاز به کار رسمی این تعاونی باشیم.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماسال نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه تا کنون 773 نفر با خرید سهام شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان، عضو این تعاونی شده اند، افزود: کل سهام خریداری شده این شرکت تا کنون به میزان 20 هزار و 446 سهم  با ارزش 306 میلیون و 690 هزار تومان است.
جعفر روشن ادامه داد: با توجه به اینکه تعداد اعضای این شرکت بیش از 500 نفر است انتخابات مجمع به صورت دو مرحله ای برگزار خواهد شد و با انتخاب هیئت مدیره، این شرکت به صورت رسمی آغاز به کار خواهد کرد.

 

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی انتخابات فرماندار ماسال شرکت تعاونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر