کد خبر: 715698 A

در جلسه شورای رشت مطرح شد؛

عضو شورای شهر رشت در هفتاد و دومین جلسه شورا از قطع آب و برق بوستان‌های رشت انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، عضو شورای شهر رشت با اشاره به قطع آب سرویس‌های بهداشتی برخی از بوستان‌های شهر اظهار داشت: جای تاسف است که آبفا بخاطر بدهی آب سرویس‌های بهداشتی عمومی را قطع می‌کند.

وی با بیان اینکه شورای شهر یک دستگاه خدماتی است، ابراز کرد: شورای شهر در افزایش تبصره ۳ (دریافت حق انشعاب از مشترکین) برای احداث شبکه فاضلاب با شرکت آبفا همکاری کرد و شایسته نیست که بخاطر بدهی خدماتی که به حوزه عمومی بر می گردد، زیر سئوال برود و آب سرویس‌های بهداشتی عمومی که مورد استفاده مسافران است، قطع کند.
 
حاجی‌پور با اشاره به بدهی کلان دستگاه‌های دولتی به شهرداری ابراز کرد: اگر چه با تلفن بنده به مدیر آبفا، آب وصل شد ولی چرا مسئول ناحیه نظارت نمی‌کند که پس از وصل شدن آب، همچنان درب سرویس بهداشتی بسته مانده و مسئولی که باید وظیفه اش را انجام دهد، درب سرویس را قفل زده و رفته است. این مسئول اینقدر بی خیال است که آب قطع شده و در را هم قفل کند و برود! چرا این اتفاقات نامیمون در شهرداری می افتد؟!
 
عضو شورا ابراز کرد: رئیس ناحیه باید به وظیفه خود به خوبی عمل کند. اگرچه سرویس بهداشتی بوستان نارون یک خراب بود و قرار بود تعمیر کنند. اوضاع سرویس های بهداشتی شهر خوب نیست و مسئولان نواحی وظیفه دارند سرکشی کرده و به این وضع رسیدگی کنند.
برق تلفن سرویس های بهداشتی شورای شهر مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر